Базовий одяг в гардеробі жінки після 30 років

Після магічних двадцятирічних років, кожна жінка вже розробила свій власний стиль. Вона знає, як підкреслити свої сильні сторони і приховати будь-які недоліки. Вона більш обізнана про свою фігуру і форми, ніж раніше, тому більше сліпо не слідує останнім модним тенденціям.

bg1Справжня жінка знає про всі вигідні пропозиції від магазинів і про всі знижки. Тому, після тридцяти років важливо поглянути на свій гардероб і перевірити, чи не вистачає там деяких основних класичних елементів? Зокрема, сюди можна включити такі речі:

Біла сорочка

Біла сорочка підходить абсолютно під будь-який одяг в гардеробі — елегантну куртку, джинси, шорти, спідницю-олівець і навіть легінси. Сорочка є основою для багатьох стилів, так як вона підходить для різних випадків. Поїздка в місто, ділова зустріч або сімейна вечеря. Вибираючи білу сорочку, віддавайте перевагу вільному крою та якісним тканинам. Ви також повинні вибрати правильний для вашого типу зовнішності відтінок білого кольору. Правильно підібраний відтінок може прибрати навіть кола під очима, і вони зникнуть, як ніби за допомогою чарівної палички.

Джинси

Джинси — це універсальні штани, які чудово доповнює куртка, оригінальна футболка або елегантна блузка. Джинси доводять свою актуальність у багатьох ситуаціях — під час походів по магазинах, прогулянки з друзями і так далі. Але ви повинні пам’ятати про декілька важливих принципів — джинси не можуть бути занадто довгими, оскільки це призведе до спотворення пропорцій вашої фігури. Вони не повинні бути занадто широким або занадто вузькими. В ідеалі, вибирайте класичний простий крій, без фантазії стилістів. Коли справа доходить до кольору, то темно-синій буде найкращим.

Плаття чорного, червого або білого кольору

З роками жінка змінює свій образ мислення про моду. Таким чином, класичне маленьке плаття не обов’язково повинне бути чорного кольору. Ви можете вибрати будь-який інший колір, але крій сукні повинен бути максимум простим, елегантним і, перш за все, пристосованим до фігури. Так, маленьке чорне плаття є універсальним. Воно повинно бути доповнено відповідними аксесуарами — ювелірні вироби, взуття та сумки.

Жакет

Жакет або куртка відповідного розміру підкреслюють фігуру, а також зручно приховують такі недоліки, як занадто широкі стегна або невеликі груди. Вибирайте жакет темно-синього або коричневого кольору.