Базові секрети стильних жінок

Всупереч видимості, стильні жінки не мають надлюдських сил, вони просто добре підготовлені. Ви ніколи не побачите їх із недбалою або незграбною зачіскою на непомірно високих підборах. Чому? Тому що стильні жінки дотримуються принципів, які наведені нижче.

womee_127887071План «Що носити за день до …»

Це дозволить уникнути створення випадкового одягу, який не відповідає один одному. Також слід уникати збирання в паніці і шукати речі, просто, щоб щось надіти на себе. Дайте собі додаткову чверть години. Замість п’яти разів переводити будильник, вставайте з першого дзвінка (звичайно, це дуже важко, у всіх така ж проблема). Проте, завдяки цьому ви зможете подбати про ваше волосся і макіяж. Ви також будете мати час, щоб підібрати правильні аксесуари. Тонкощі в цьому випадку дуже важливі.

Правильно підібирайте нижню білизну

Стильні жінки знають, що основа гарного зовнішнього вигляду — це відповідний вибір нижньої білизни. Відповідний бюстгальтер і трусики просто необхідні кожній жінці щодня.

Слідкуйте за стильними жінками в Instagram

Їхні поради можуть стати джерелом натхнення для вас і підказками, як діяти самостійно. Ви також можете заходити на сайти про моду. Там ви знайдете безліч готових комплектів, які вам неодмінно сподобаються.

Вибирайте сукню відповдіно до нагоди

Серед групи добре одягнених жінок, завжди буде така, яка виглядає неадекватно. Звичайно, ніхто не хоче допускати подібного. Звертайте увагу на те, куди ви збираєтеся, і з ким зустрічаєтеся. Якщо ви збираєтеся на діловий обід, забудьте про короткі спідниці і глибок декольте. Стильна жінка ніколи так не одягнеться.

Інвестуйте у фірмовий одяг

Ви коли-небудь задавалися питанням, чому деякі жінки виглядати бездоганно навіть у звичайних джинсах і білій футболці? Ці речі, як правило, мають високу якість. Шкіряний ремінець, сережки або сумка — інвестуйте в якість, не звертаючи уваги на ціну. Краще мати одну фірмову сумку, ніж вісім дешевших, куплених у стоковому магазині.

Притримуйтесь поміркованості

Жінки, як правило, звикли носити занадто багато прикрас і аксесуарів — намисто, кільце, браслет, сережки, а також модний годинник. Це занадто багато! Запитайте себе, чи потрібно вам надягати шарф і намисто разом? Одяг дуже часто натякає щодо добавок. Якщо у вас є значний виріз, виберіть намисто, коли ви носите сорочку з короткими рукавами — надіньте годинник або браслет.