Базові секрети молодості шкіри

Ви хочете виглядати молодою і сяючою? Для початку, особливо, в літню пору, необхідно захистити свою шкіру від сонця. Звичайно, злегка засмагле обличчя виглядає здоровим і красивим.

854871e3b47c4590a67eb0698b1f7529Проте, надлишок ультрафіолетових променів дуже шкідливий для шкіри. Сонце травмує шкірні клітини, тому шкіра обличчя висихає і змінюється її колір. Отже, бажано насолоджуватися сонцем в помірних кількостях. Кожен день використовуйте сонцезахисний крем SPF 6-15, і якщо ви збираєтеся проводити більше часу на відкритому повітрі в погожий день, використовуйте більш якісну косметику.

 

Киньте палити

 

 

Дана звичка пов’язана з прискореним старіння шкіри. Нікотин викликає зниження вироблення колагену, який є основою для пружності та еластичності шкіри. Дим від сигарети робить шкіру обличчя надмірно сухою.

 

Дайте шкірі відпочити

 

 

Шкіра регенерується в нічний час, оскільки це природний ритм організму. Тому намагайтеся регулярно висипатися приблизно 7-8 годин. Лягайте спати в десятій або одинадцятій годині вечора. Тільки так шкіра обличчя буде проходити повний цикл оновлення.

 

Використовуйте крем для обличчя, який підходить вашій шкірі

 

 

У денний час обов’язково використовуйте крем з фільтрами від ультрафіолетового випромінювання. У нічний час користуйтеся кремами для підтримки регенерації шкіри. При зміні кремів, адаптуйте косметичні засоби не тільки до типу шкіри, але і до її потреб, які змінюються в залежності від сезону з плином часу.

 

Очищуйте шкіру

 

 

Очищуйте шкіру обличчя щовечора. Після зняття макіяжу протирайте обличчя тоніком, який відновить природний рН шкіри. Забруднене довкілля, робить регенерацію шкіри вночі дуже проблемною. На ретельно очищену шкіру завжди наносите зволожуючий крем для обличчя.

При очищенні шкіри не тріть і не розтягуйте шкіру обличчя. Це не допомагає швидко позбутися від макіяжу, а тільки роздратовує шкіру. Рідина або молочко не зможуть повністю видалити всі забруднюючі речовини. Використовуйте також тонік і кожен раз міняйте тампон. Для сухої шкіри краще використовувати молочко для чутливої ​​шкіри. Також підходить пінка і міцелярна вода. Для жирної шкіри добре підходять антибактеріальні гелі. В цілому, вибір гелю, піни або крему для обличчя залежить від індивідуальних потреб шкіри.