Батьки і діти: що дає батько дитині? Частина 2

З татом хлопчик освоїть творчі навички, вони можуть щось змайструвати, навчить працювати з інструментами.

952c90fd58f13260807743ab6f940b25Батько для дівчинки є зразком чоловічої поведінки, так званий перший досвід спілкування з чоловіком. Дівчата схильні розглядати відносини мами і тата як приклад, саме до такого відношення вона і буде прагнути у своєму дорослому житті. Тато для дівчинки — це майбутній образ чоловіка.

Завданням батька, є виховання в дочки таких якостей як допитливість і ніжність. Саме з татом дівчинка буде пізнавати все невивчене нею раніше, дивлячись разом казки, розглядаючи картинки, слухаючи музику і дивлячись кінофільми, даючи пояснення новим речам. Також батько обов’язково допоможе дочці набути впевненість в собі, хвалячи і заохочуючи її вчинки.

Потрібно не переборщити з вихованням, досить важливий момент, щоб не вийшло нерівноправності, при якому мама буде поганою, а такто хорошим. Такий поворот цілком можливий, якщо батько буде постійно балувати дитину подарунками, а мама обмежувати і забороняти.

Важливим моментом є ласка і доброта у ставленні до дитині будь-якої статі. Тільки любов і увага обох батьків зможе вибудувати і сформувати певну модель поведінки малюка в суспільстві і сформувати його характер. Дитина, яка народжена в любові — неодмінно буде щасливою.