Батьки і діти: що дає батько дитині? Частина 1

Виховати дитину — найважливіше завдання всіх батьків, брати участь в якому повинні тато і мама в рівній мірі для створення гармонійного розвитку малюка. Саме по собі поняття «виховання дитини» є процесом, покликаним прищепити і виховати певні особистісні якості, погляди і переконання. Останнім часом все частіше зустрічаються сім’ї в яких тато займається матеріальним забезпеченням сім’ї, а мама вихованням дітей і облаштування домашнього вогнища.

Bild_011То яку ж роль має участь батька у розвитку і вихованні дитини? Батьківський інстинкт штука тонка, він не може прокинутися під час вагітності жінки і відразу по народженню дитини. Чоловікові потрібен час, для усвідомлення батьківства, щоб відчути всю ситуації і прийняти її. На відміну від мами, яка завжди знає що і як робити у тата з цим виникають труднощі, він в кінцевому підсумку їх подолає.

У вихованні хлопчика батько має особливу роль, адже саме від його поведінки і вчинків буде залежати яку модель поведінки покаже син в майбутньому. Тато допоможе синові поліпшити фізичний розвиток, привчить до акуратності, дисциплінованості і організованості. Хороший тато буде піклуватися про його здоров’я, знає що подарувати хлопчикові, але головне в чому повинен допомогти хороший тато і чому навчити це допомога іншим і самостійність. Адже бачачи як тато допомагає мамі, малюк інтуїтивно буде повторювати ці дії.