Барвники для мастики: які вибрати?

Мастика — це щільна солодка маса, яка покриває закриті торти. У сфері виготовлення тортів, де створюються цікаві за формою і яскраві за забарвленням десерти, часто потрібні харчові барвники. Незважаючи на те, що це «хімія», їх додавання в розумних кількостях ні до чого поганого не приведе, зате десерт буде надзвичйно красивим.

a43d95fdЩоб у вас вийшов гарний, яскравий торт — саме такий, яким ви хочете його бачити, — читайте, які харчові барвники для приготування мастики краще вибрати, а також зверніть свою увагу на кармин, детальніше про який ви можете почитати на сайті euroimpex.net.ua.

Натуральні харчові барвники. Для підфарбовування мастики можна використовувати натуральні соки — буряковий, гранатовий, полуничний, морквяний, шпинатний та інші. Додаючи по декілька крапель, і замішуючи мастику, можна домогтися дуже ніжного, але бляклого забарвлення.

Традиційні харчові барвники. У багатьох продуктових супермаркетах, на ринку та спеціалізованих магазинах можна придбати звичайні сухі барвники, які перед змішуванням з мастикою розводяться невеликою кількістю чистої води або водою з додаванням лимонного соку. Вони доступні і дешеві, але дуже незручні у використанні — надзвичайно складно домогтися потрібного кольору.

Гелеві харчові барвники. Такі харчові барвники продаються у спеціалізованих магазинах, в тому числі і в інтернет-магазинах. Являють собою густі гелі різних кольорів. З гелевими барвниками можна швидко отримати потрібний вам колір. Потрібно додати декілька крапель до мастики, змішати з мастикою, оцінити колір і знову додати декілька крапель гелевого барвника, якщо це буде необхідно.

Перламутрові та гранульовані харчові барвники. Перші використовуються для створення на поверхні мастики блиску, другі призначені для оформлення окремих елементів і розпису торта за допомогою пензля.

Сподіваємося, що стаття стала вам в нагоді і ви дізналися багато нового і цікавого. Підписуйтеся на оновлення та очікуйте на свіжі публікації вже зовсім скоро!