Баночний масаж обличчя

Баночний масаж обличчя має здатність покращувати стан капілярів, завдяки чому шкіра стає більш еластичною, гладкою і пружною. У наші дні в аптеках продаються спеціальні банки, що створюють більш щадний і м’який вакуум. Вони трохи відрізняються від тих банок, які раніше застосовували при лікуванні різних простудних захворювань.

Без названия (4)Як правильно вибирати банки? Від їхнього діаметра залежить глибина шкіри, яка обробляється. Розмір банки залежить від того, на якій ділянці ви збираєтеся робити баночний масаж обличчя. Наприклад, для масажу підборіддя, області над верхньою губою або повік знадобитися маленька банка, велика ж необхідна для того, щоб зміцнити зону м’язів.

Щоб домогтися ефективного результату, вам доведеться гарненько попрацювати. Адже напевно стан капілярів аж ніяк неідеальний, а отже і неідеальний стан шкіри обличчя. Якщо ви відчуваєте сильний біль при мінімальній кількості вакууму, значить, що капіляри знаходяться в аж ніяк нехорошому стані. Тому слід приступати до баночного масажу обличчя, проте виконувати це слід якомога дбайливіше.

Масаж необхідно виконувати, заздалегідь обробивши шкіру обличчя косметичною олією, і чим вона буде натуральнішою, тим більше користі для неї. Крім того, банку майже безболісно можна застосовувати на задній частину шиї і область декольте.

Рекомендується виконувати баночний масаж обличчя в сауні або лазні, коли ваше обличчя розпарене. Щоб не розтягнути шкіру, необхідно використовувати косметичну олію. Необхідно проводити погладжуючі рухи на поверхні шкіри шиї, за вухами і в зоні чола.

Далі відкрийте рот і опустіть нижню щелепу, як ніби ви збираєтеся сказати букву «О». При цьому напружуючи губи, виконуйте погладжуючі рухи банкою в області вилиць зверху вниз. Повторіть аналогічні рухи банкою в напрямку від куточків рота до скронь.

Далі переходите до масування нижньої щелепи, ця процедура поліпшить ваш овал обличчя. Для того щоб зробити це правильно необхідно водити банкою від вуха до підборіддя, при цьому притримуючи шкіру біля вушних раковин, щоб вона не розтягувалася. Зробіть те ж саме у зворотному напрямку, тільки тепер притримуйте шкіру біля підборіддя.

Потім слід висунути нижню щелепу вперед, при цьому напружте м’язи шиї і проведіть банкою під підборіддям. Щоб уникнути розтягування шкіри в цій області, не рекомендується виконувати цю вправу більш ніж один раз. Винятком є саме підборіддя.

Після завершення всіх процедур баночного масажу обличчя ви відчуєте глибоке тепло і приємне поколювання.