Бананова дієта для схуднення. Частина 3

Бананова дієта на 7 днів

Bananovaya-dieta-dlya-pohudeniya-1-1100x500Плюс цього схуднення, мабуть, полягає в тому, що їсти фрукти можна в будь-якій кількості, правда, по закінченню дієти дивитися в їхній бік, вам, швидше за все, не захочеться довго. В середньому в день людина має з’їдати 1,5 кг бананів. Важливе правило: якщо не хочете їсти банан, значить, не хочете їсти.

Найжорсткіша бананова дієта складається з двох плодів і двох склянок води і продовжується протягом десяти днів, але підходить винятково людям із залізним здоров’ям.

Бананово-сирна дієта

Сама збалансована дієта з перерахованих вище, так як крім бананів, ви вживаєте в їжу кисломолочний сир і за бажанням вводите інші продукти, які поєднуються з основою для схуднення. Наприклад, в перший і третій дні на сніданок ви з’їдаєте 200 г кисломолочного сиру і грейпфрут невеликого розміру, на обід дозволяєте собі 150 грам кисломолочного сиру і одне яблуко, а в якості вечері використовуєте меню сніданку. У другий та четвертий дні на сніданок з’їдаєте банан, запиваючи його склянкою молока. На обід — до банану додаєте одне варене яйце. На вечерю берете два банана і трохи тушкованих овочів. Так харчуєтеся протягом тижня.

Ще одним популярним варіантом фруктової дієти вважається бананово-яблучна.

Ваш раціон на цей тиждень складається з молока, яблук і бананів і виглядає приблизно так:

 

1. День перший — 6 яблук, 9 бананів і 2 літри молока.
2. День другий — аналогічний першому, але кількість яблук зменшуємо до трьох.
3. День третій і четвертий — аналогічний другому, кількість яблук зменшуємо до одного.
4. День п’ятий і шостий — скорочуємо раціон до 6 бананів і 2-х літрів молока.
5. День сьомий — на завершальному етапі з’їдаємо 3 банана і випиваємо 1 літру молока.

Відгуки про дієти на основі бананів існують різні: комусь вдалося скинути до семи кілограм зайвої ваги за тиждень, а хтось обмежився двома, і на цьому процес зупинився. При цьому у деяких жінок спостерігалися болі в шлунку, при яких продовжувати схуднення не можна. Плюсом можна вважати відсутність почуття голоду і фінансову доступність такої дієти — банани коштують дешево, і купити їх можна повсюдно.

Якщо вирішили випробувати метод на собі, пам’ятайте, що часто повторювати експрес-схуднення не можна — воно може і не дати результат.