Бананова дієта для схуднення. Частина 2

При цьому бананова дієта дозволена людям, які страждають гастритом, і навіть здатна боротися з ним. Протипоказаннями до експрес-дієти прийнято вважати цукровий діабет, недавно перенесений інсульт або інфаркт і особисту нелюбов до фрукту.
9532

Особливо популярна така дієта в Японії — лікар Хіросі Ватанабе стверджує, що один банан, з’їдений на сніданок, після якого обов’язково треба випити склянку води, допоможе схуднути навіть при поєднанні зі звичайною їжею. Трохи іншої думки дотримується дієтолог з Великобританії Джейн Гріффін — вона розробила свою методику бананового схуднення, завдяки якій людина худне на три кілограми за три дні.

Які банани вибирати для дієти?

Не надто перезрілі з надлишком цукру і не зелені з товстою шкіркою — в останніх багато крохмалю, який насилу переробляється організмом. При цьому фрукти потрібно також ретельно очищати від білих прожилок.

Під час дієти пийте достатню кількість води, дозволяйте собі більше відпочивати, гуляти і як слід висипатися, щоб захистити організм від додаткового стресу.

Бананова дієта на 3 дні

Напередодні влаштуйте собі розвантажувальний день. Не переїдайте, обмежте поїдання жирного, гострого та солоного. У суворому варіанті допускається вживання протягом дня чотирьох бананів. При цьому не можна їсти і пити більше нічого, крім мінеральної води. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, відмовтеся від такого випробування на користь більш щадного варіанту та спробуйте молочно-бананову дієту.

Вона складається з трьох бананів і трьох склянок молока або кефіру. Причому ви можете робити коктейлі на основі того й іншого, або вживати продукти по черзі з півторагодинною перервою у прийомах їжі. З’їли банан — через півтори години випили склянку молока і т. д.