Бананова дієта для схуднення. Частина 1

Щоб привести своє тіло у форму, представниці прекрасної статі готові йти на крайнощі, кидаючись від дієти до дієти. Бананова дієта, про яку ми розповімо нижче, у цьому списку здається найбезпечнішою — самі по собі екзотичні фрукти поживні і багаті масою мікроелементів, а при їх регулярному вживанні в якості швидкої монодієти вже через тиждень дадуть відчутний ефект. При цьому ви не будете відчувати нескінченне відчуття голоду, і буркітливий шлунок залишить вас у спокої.
combate_depresic3b3n_plc3a1tano_estres-comocombatir

У звичайних дієтах банани часто під забороною через високий глікемічний індекс та вміст цукру, а ось на самостійній основі допоможуть вам скинути до семи кілограмів. При цьому важливо розуміти, що на крайні заходи схуднення варто відважитися у винятковому випадку, коли на носі щось дуже важливе, а ідеальна сукня не сходиться на талії. В інших випадках варто переглянути свій раціон і уважно придивитися до системи роздільного харчування, розбавляючи при цьому їжу регулярними фізичними навантаженнями.

Чому саме банани?

Склад цих тропічних фруктів можна назвати розкішним: у бананах є вітаміни А і В, калій, магній, фосфор, марганець, натрій і далі за списком таблиці Менделєєва. Вони допомагають організму виводити токсини, покращують роботу всіх систем, сприяють регенерації клітин, прискорюють метаболізм, зміцнюють волосся та нігті.