Бадьорий ранок

10 хвилин зарядки вранці здатні не тільки привести ваші м’язи в тонус, але також і подарувати кожній з нас бадьорий ранок.

be-free_1411633788Вправи для м’язів грудей

Ставимо ноги на ширину плечей, під лопатки кладемо згорнуту ковдру. На вдиху поволі тягнемо рушник вгору. Видихаємо — займаємо початкове положення. Вправу повторюємо 20 раз.

Вправи для плечей

Тримаємо ноги на ширині плечей, витягуємо прямі руки вперед, таким чином рушник має виявитися десь на рівні шиї. Вдих-видих, видихаючи піднімаємо руки вгору над головою. Вдих-видих — повернення в початкове положення. Робимо 10 повторів.

Вправи для талії

Ставимо ноги на ширину плечей, згорнутий рушник має перебувати за плечима. Вдих, на видиху нахиляється вліво, стегна при цьому залишаються нерухомими. Вдих — вихідне положення. Робимо 20 повторів в кожну сторону.

Вправи для ніг

Тримаємо руки на стегнах, далі робимо крок вперед лівою ногою, на вдиху згинаємо її в коліні. Для кожної ноги робимо по 15 повторів.

Вправи для стегон і сідниць

Стаємо спиною до ліжка, тримаємо руки перед собою, на видиху сідаємо на ліжко. Проробляємо дану вправа 15 разів і ваш бадьорий ранок стане незамінним в режимі дня.