Азбука стрункості

Багато жінок в гонитві за стрункістю виснажують себе жорсткими дієтами, відмовляють собі в улюблених стравах і напоях, але не можуть домогтися видимих результатів. Руки опускаються, настрій псується, надія на те, що ви зможете коли-небудь влізти в модні вузькі джинси, тане на очах… Що ж не так? Чому не вдається досягти результату?

thumb_15421_news_mainПроблема в тому, що багато хто повністю покладаються на дієту. Здається, що, відмовивши собі в улюблених булочках і шоколаді, ви зразу зможете отримати стрункий силует. Тому ви перебирає рецепти дієт, радитесь з подругами і починаєте виснажувати себе відмовою від нормальної їжі. А тим часом в справі схуднення головне — комплексний підхід. Ефективне схуднення можливо лише тоді, коли ви поєднуєте раціональне харчування і фізичну активність.

Якщо ви не можете змусити себе зайнятися спортом, подумайте про те, що ефективне схуднення без достатньої рухової активності є неможливим. Якщо ви не займаєтеся спортом, то втрачаєте м’язову тканину і накопичуєте жирову. Щоб худнути на тиждень приблизно на 0,5 кг, фізична активність повинна складати близько години в день. Щоб домогтися гарних форм, потрібно змінювати раціон харчування і нарощувати м’язову масу, адже вона може спалювати в 5 разів більше калорій, ніж жир. Для цього рекомендуються пробіжки, заняття тенісом.

Тепер поговоримо про харчування. По-перше, необхідно пити достатню кількість води, адже вода бере участь у всіх обмінних процесах і допомагає виводити шлаки з організму. Вживання води нормалізує обмін речовин і захищає від переїдання. Важливо знати, що половину добового обсягу води потрібно випивати до обіду. Пам’ятайте, що без достатнього вживання води ефективне схуднення практично неможливе.

По-друге, намагайтеся снідати правильно, адже хороший сніданок — запорука гарного самопочуття і фігури. Вживайте на сніданок повноцінну білкову їжу (сир, яйця). Такі продукти допомагають контролювати почуття голоду і нормалізують метаболізм. Пам’ятайте, що ваша мета — це ефективне схуднення, а не втрата ваги на тиждень. Ви хочете не тільки схуднути, а зберегти отриманий результат на довгий час. Значить, не нехтуйте сніданком і пийте достатню кількість води. А також намагайтеся їсти протягом дня частіше (5-6 разів), але маленькими порціями. Тільки не обмежуйте себе занадто сильно, інакше організм почне «протестувати», і мрія про струнку фігуру так і залишиться мрією.