Атравматична чистка обличчя

Чиста, доглянута шкіра, запорука збереження молодості якомога довше. Тому жінки вишукують всілякі способи очищення шкіри обличчя і часом не завжди щадячі. Атравматична чистка обличчя, на сьогоднішній день є найбільш щадящою і найбільш ефективною процедурою.

4banner_deals-e1370442588986Проводиться така процедура за допомогою високоякісних препаратів, які наносяться поетапно. Тим самим дозволяє розкрити і очистити пори без застосування апарату вакуумної чистки. Такий спосіб найкраще підходить для проблемної шкіри.

Атравматична чистка обличчя дає негайні результати, які проявляються закриванням пор і зменшенням запалення. Таким способом, за допомогою такої чистки обличчя, видаляються наслідки неправильної роботи шкіри, дезінфікуються розкриті пустули, а так само видаляються відмерлі клітини епідермісу. Нормалізується робота сальних залоз. І часто після її застосування, зникають деякі шкірні захворювання.

Атравматична чистка обличчя дуже м’яка і комфортна процедура. Викликає тільки позитивні емоції, як у пацієнта, так і у косметолога. Ця процедура не займає багато часу, що приємно позначається і на роботі косметолога і на сприйнятті процедури пацієнтом. Після неї не залишається видимих слідів. Тому не потрібно вичікувати час, як після механічного чищення для виходу на люди. Атравматична чистка, як і вакуумна не завжди справляється з глибокими забрудненнями шкіри, тому її добре використовувати як доповнення до ручного чищення.

Як і при будь-якому іншому вигляді очищення обличчя є і свої протипоказання. Перш за все, не варто застосовувати чистку під час запальних процесів шкіри (при фурункульозі, при важких формах акне, герпесі). Таким чином, підбиваючи підсумок, можна сказати, що будь-яку процедуру очищення шкіри потрібно проводити з особливою уважністю, що б не нашкодити. Обличчя це ваша візитна картка, тому поводьтеся зі шкірою обличчя дбайливо. І не забувайте за нею доглядати, щоб якомога довше продовжити її молодість.