Атопічний дерматит у дітей: причини його появи

Атопічний дерматит — це інфекційне алергічне захворювання, яке важко піддається лікуванню, як правило, воно проявляється у грудних дітей до піврічного віку і, якщо лікарі не зможуть якісно вилікувати його, то залишиться з людиною на все життя. Дерматит проявляється свербінням шкіри у дитини в області обличччя, під колінами, на ліктях. Потім з’являється почервоніння, шкіра покривається червоними бульбашками. У вигляді ускладнень до дерматиту додається грибок. У дорослої людини на ногах, нігтях, волосистій частині голови, а у дитини на слизовій оболонці рота. З’являється молочниця.

 

 

Причин виникнення дерматиту багато, і як правильно, потрібно підходити до цього комплексно. Схильність до дерматиту передається у спадок, тому, якщо обидва партнери страждали таким недугом, то ймовірність захворіти у дитини зростає до 80%. Також каталізатором можуть стати харчова алергія у малюка, перенесені інфекції, неправильна робота імунної системи. Основним алергеном в такому маленькому віці можуть стати продукти харчування, дитячі суміші, а в дорослому пил, шерсть стануть знову і знову нагадувати про вашу «дитячу хворобу».

 

 

6080fd1fdb2f59eb7cdb8b75f699db69

Батькам потрібно вибрати дійсно якісну дитячу суміш.

 

 

Ще один важливий момент, не всі суміші можуть підходити вашій дитині, якщо у неї алергія, він народилася недоношеною, з малою вагою. Для таких випадків існують спеціалізовані суміші. Потрібно звертати увагу на те, наскільки суміш адаптована до природного вигодовування. Є частково адаптовані і повністю адаптовані. Стандартні суміші виробляються на основі коров’ячого молока, хоча якщо подивитися, то це молоко найменше схоже на грудне. На початку цього списку стоять такі екзотичні для нас — молоко ослиці і молоко кобили.