Астрологія для жінок

Давайте трохи відійдемо від реального життя і поговоримо про астрологію. Її поки не приймають, як науку, але вченням вважають і навіть шанують. Ніхто не сперечається, що космос впливає на життя людини, особливо жінки. Якщо від впливу Місяця відбуваються багато процесів в земній корі, то і людина також відчуває на собі вплив цього небесного тіла.

originalДо астрології треба підходити з головою, щоб не перетворити її в марновірство. Саме на нього страждають жінки, коли сліпо слідують тим, хто вже зробив помилки, але навіть собі в цьому не зізнаються. Наприклад, гороскоп передбачив нещасний випадок на дорозі. Та, хто правильно сприйняла інформацію і відклала поїздку на інший день, відвела від себе біду, а та, хто прочитала, повірила, але сіла за кермо машини, провівши безсонну ніч біля екрану телевізора, заснула за кермом і врізався в стовп. Друга жінка сама себе підвела під монастир, однак, до сих пір вважає, що в будь-якому випадку з нею повинна була статися біда. Це і є марновірство.

Погано, коли слабка половина людства вважає, що астрологія її знерухомила, не дала можливості вирватися з свого кола. Це вчення якраз про те, щоб вчитися на своїх помилках і дружити з головою, коли це треба. Прочитайте гороскоп на місяць для, щоб знати, що хорошого і поганого повинно статися у вашому житті, і почніть оцінювати ситуацію в режимі реального часу. Якщо зірки пророкують вам романтичне побачення, то це черговий стимул до того, щоб записатися в салон краси, купити нове плаття, змінити імідж і піти з друзями на вечірку в клуб, від якої вам спочатку хотілося відмовитися. Хто знає, але, можливо, саме там або в іншому громадському місці ви зустрінете свою любов.

А якщо зірки пророкують вам неприємності на роботі, так змініть тактику поведінки з колективом або замість того, щоб брехати в курилці, зайвий раз перевірте звіт. Інший раз ненавмисно загублені слова в бік свого колеги можуть роздути пожежу, перетворивши робочий день в обливання один одного брудом. Вчіться слухати астрологів, вчіться будувати логічні ланцюжки і робити правильні висновки, щоб не перетворитися на раба своїх страхів і сумнівів.

Часто гороскопи допомагають людям невпевненим в собі, замкнутим і обережним у виборі тої чи іншої дії. Радять зірки проявити наполегливість, щоб домогтися бажаного результату, так проявіть її, в кінці кінців! Тупніть ногою, скажіть ні подрузі, що використовує вас як посередника між собою і хлопцем, почніть подавати знаки уваги чоловікові, який вам подобається. Не виключено, що він готовий зав’язати з вами відносини, правда, не знає, чи дійсно зможе сподобатися вам.