Артрит та інші проблеми з ногами

Ноги необхідно берегти змолоду. Саме на них припадає вся вага тіла при русі і саме від них залежить можливість нормально пересуватися в літньому віці.

 

 

Найпростішим способом догляду за ногами є правильне і зручне взуття. Взуття, яка не приноситиме дискомфорт, і не натиратиме мозолі.

 

 

sweet_november_studio_-_oteki_nog

Якщо день був насичений ходьбою, то обов’язково ввечері полежіть на поверхні підклавши під ноги подушку. Зробіть ванночку з теплою водою.

 

 

Не тільки ступні, а й на коліна доводиться навантаження при ходьбі, на них також слід звернути увагу.

 

 

Не рідко в колінних суглобах накопичується рідина, при запущенні даного захворювання може порушитися рухова функція. Рідина в колінному суглобі знаходиться в якості мастильного матеріалу, в разі відсутності або її скупчення, необхідно пройти лікування для приведення суглоба в норму.

 

 

Артритами називають захворювання, що виникають в суглобах. Від чого ж виникає артрит?

 

 

Ми працює найчастіше дуже багато, в приміщеннях, сидячи весь день на стільці, переносимо на ногах застуди, не по сезону одягаємося, а про здоровий спосіб життя дізнаємося лише з книжок. Звичайно ж, це завдає величезної шкоди нашим суглобам, і в підсумку може розвинутися артрит.

 

 

Також артрит може розвиватися через порушення обмінних процесів і захворювань на нервовому грунті.

 

 

Лікування артриту направляється на відновлення в суглобовому хрящі обміну речовин, на зменшення прояву в подальшому захворювання, максимальне збереження функцій підданих захворюванню суглобів. Таке лікування має носити систематичний, тривалий і комплексний характер. Воно включає як методи впливу на процеси відновлення в хрящової тканини, так і в цілому на організм, застосовуючи хірургічні, фармакологічні та нефармакологічні методи.

 

 

При фармакологічному лікуванні застосовують протизапальні нестероїдні препарати, периартикулярне і внутрішньосуглобове введення глюкокортикостероїдів. До нефармакологічним засобів відносять: лікувальну гімнастику, фізіотерапевтичне лікування, зменшення навантаження на суглоби.

 

 

У молодості ці проблеми не турбують людину, проте самий спосіб життя і ставлення до свого здоров’я впливають на самопочуття після декількох десятків років.

 

 

Бережіть свої ноги і дбайливо ставитеся до свого здоров’я в цілому.