Ароматна еспресо з кавомашини

Ви пили коли-небудь каву з пінкою? Цей прекрасний гарячий напій, який бадьорить просто необхідний тим, хто важко прокидається ранком.

recept-jespresso--1024x839Варите каву в турці і нарікаєте на те, що вона любить текти по вимитій поверхні плити? Якщо так, то вам просто необхідно купити кавоварку здесь, тоді процес біганини з кімнати в кімнату в пошуках одягу та аксесуарів не здасться настільки виснажливим. Поки ви фарбуєте очі, кавоварка все зробить за вас.

Відгуки жінок перевершують всі очікування. Вони дуже задоволені, що здійснили покупку необхідного апарату. Напевно, жінки випивають із великим задоволенням по горнятку гарячої кави кожен ранок. Їм тепер не треба заливати окропом мелену каву або навантажувати організм розчинним напоєм з пакетиків «3 в 1», який іноді купується прямо на касі в магазині. Цей сурогат навряд чи замінить справжню каву.

Електрична кавоварка – це спеціальний апарат, в якому вода не закипає, а нагрівається до 90 градусів, і під достатньо високим тиском пропускається через мелену каву. Таких побутових приладів випускається досить багато. В чому полягає відмінність між разними схожими конструкціями? Основні характеристики: об’єм і тиск. Чим більше в машині тиску, тим швидше і смачнішою виходить кава. Кількість пінки хоч і залежить від сорту кави, але технологія приготування теж важлива. Якість напою залежить від ціни на зерна і самої машини. Якщо в ній передбачена труба подачі пари, то вартість збільшиться для будь-якої моделі.

8 грамів достатньо, щоб ароматна кава через пару хвилин парувала на столі. Для подвійної порції потрібно збільшити в 2 рази кількість мелених зерен. Не забудьте утрамбувати спеціальним шпателем або ложкою. Увімкніть апарат та підставте горнятко. Тепер можете побажати собі вдалого дня і бігти на роботу.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася та допомогла з рішенням. Поділіться посиланням на неї в соціальних мережах зі своїми близькими людьми, щоб вони також знали цю корисну інформацію.