Ароматерапія — не тільки від стресу

Аромати оточують нас всюди, і багатьом жінкам відомо, що ефірні олії, які використовуються при ароматерапії, прекрасно розслаблюють, знімають нервову напругу і покращують настрій.

 

 

Однак, ароматерапія володіє масою інших достоїнств, переваг і способів застосування. З давніх-давен ефірні олії використовувалися не тільки для виготовлення парфумів та парфумерної продукції, але і для лікування різних захворювань. Перевага ароматерапії в тому, що ефірні олії здійснюють свій регулюючий вплив не тільки на окремий орган, а й на весь організм. Досягається позитивний ефект мінімальними дозами олій. А, крім того, важливо і те, що ароматерапія може бути використана будь-якою людиною, без обмежень, і крім того, вона безпечна.

 

 

0_8b93c_c67d43ff_L

Ароматерапія при бронхіті та астмі для стимуляції нормального дихання

 

 

Необхідно використовувати 2 краплі ефірної олії евкаліпта, таку ж кількості крапель олії лимона, і 6 крапель ефірної олії сосни. Всі олії необхідно змішати в чашці і поставити на спеціальну аромалампу. Тривалість такого сеансу ароматерапії можна варіювати від півгодини до години.

 
Ароматерапія для інтимного побачення

 

 

За основу візьміть приблизно 20 грам крему для тіла, додайте по 1 краплі олі беграмота, іланг-ілангу, берези, лимона і 4 краплі ефірної олії пачулі. Добре перемішайте компоненти і нанесіть після прийняття ванни такий крем на тіло, втираючи його в шкіру подушечками пальців.

 
Ароматерапія для дезінфекції приміщень

 

 

На 1 літр води використовуємо олію ялиці, евкаліпта, сосни в співвідношенні 10: 2: 1 за кількістю крапель, відповідно. Спочатку перемішує олії, потім додаємо їх у воду і деякий час енергійно струшуємо, щоб олії перемішалися з водою. Потім використовуємо отриманий лосьйон для розбризкування по кімнаті протягом дня.

 

 

Ви можете використовувати найрізноманітніші ефірні олії для ароматизації приміщень, для приготування масажних масел і лосьйонів, для догляду за шкірою обличчя і тіла (можна купувати спеціальні косметичні олії — вони більш концентровані), для використання в якості додавання в лікувально-профілактичні ванни і ванночки.

 

 

Найголовніше — ніколи не використовуйте ефірні олії для нанесення безпосередньо на шкіру: можливі сильні хімічні опіки!