Апаратний вакуумно-роликовий масаж: суть процедури і показання

Вакуумно-роликовий масаж — це унікальна методика проведення високоефективного масажу з подвійним впливом: вакуумним і механічним. Проводиться він завжди за допомогою спеціального масажного апарату. У нашій сьогоднішній статті ми розповімо про вакуумно-роликовий масаж, для чого він проводиться, як він проводиться, в яких випадках призначається.

vakuumno-rolikovyj-massazh-v-kieve-10Суть цього масажу можна зрозуміти з його назви: під час його проведення аппарат для вакуумно роликового массажа на тканини здійснює два види впливу. Так, шляхом створення в камері маніпули середовища з розрідженим повітрям здійснюється вакуумний вплив, а за допомогою ролерів, які рухаються відповідно до запатентованого алгоритму, на тканини здійснюється механічна дія. Сеанс апаратного вакуумно-роликового масажу проводиться наступним чином: фахівець водить маніпулою по шкірі пацієнта, шкіра через ефект вакууму втягується в камеру, а там її масажують ролери. Для проведення ефективного і безпечного сеансу пацієнту необхідно буде одягти спеціальний костюм, який не тільки захищає шкіру, але і дозволяє проводити процедуру більш ефективно.

Також масаж може проводитися і на обличчі. Правда, при цьому він не буде вакуумно-роликовим масажем, так як для його проведення використовується інша маніпула, меншого розміру. А в ній механічний вплив на шкіру здійснюються не ролери, а невеликі пелюстки, які рухаються із заздалегідь встановленою частотою. Крім того, для проведення масажу на шкірі обличчя немає необхідності що-небудь додатково надягати. До речі, придбати апарат для даного виду масажу, а також інше професійне обладнання радимо в інтернет-магазині Cosmo-Prof вже зараз.

Перед сеансом рекомендується збільшити кількість споживання чистої води, так як лімфодренажний ефект масажу сприяє виведенню великої кількості зайвої рідини. До речі, після закінчення сеансу теж потрібно пити якомога більше рідини.

Також перед процедурою потрібно буде відвідати лікаря-дерматокосметолога, щоб він провів консультацію, на якій розповість про вакуумно-роликовий масаж, що це таке і для чого його проводять.

Вакуумно-роликовий масаж показаний для ефективної боротьби з такими проблемами:

1. «Апельсинова шкірка» та інші прояви целюліту.

2. Перманентна набряклість.

3. «Вушка» на стегнах (галіфе) та інші жирові пастки на тілі.

4. Відчуття тяжкості в нижніх кінцівках.

5. Знижений тургор шкірних покривів, в’ялість і втрата тонусу.

6. Неприродний і нездоровий колір шкірних покривів.

Результати вакуумного роликового масажу

Навіть проведення одного сеансу дозволить вам побачити результати. Але якщо хочете домогтися вираженого ефекту, потрібно буде провести повний курс. Тривалість курсу і як часто можна робити вакуумно-роликовий масаж У вашому конкретному випадку фахівець повідомить після огляду. Звичайно потрібно близько 10-12 процедур, які проводяться від одного до трьох разів на тиждень.