Апаратний та обрізний манікюр: що краще і менш травматично?

На даний момент якщо ми говоримо про манікюр, то користуються особливою популярністю тільки два його види: класичний обрізний і більш сучасний апаратний. В рамках обрізного манікюру передбачається, що вам спочатку розпарять і в цілому зроблять м’якими кутикули, а потім будуть проводити процедуру по їх обробці.

kakoj-manikyur-luchshe-apparatnyj-ili-obreznoj-2Самі кутикули будуть видалені за допомогою використання щипчиків або, наприклад, кусачок. Далі проводиться підрівнювання форми нігтя, для чого використовується пилка, а в окремих випадках, якщо того вимагає ситуація, додатково ніготь шліфується. Нерідко після завершення традиційного обрізного манікюру на оброблені ділянки пальців накладають лікувальні олії і/або різні доглядаючі засоби.

Це потрібно тому, що іноді процедура проходить досить травматично, і щоб швидко загоїти невеликі подряпини застосовують саме такі засоби. Навпаки, апаратний вид манікюру відрізняється від першого тим, що є нетравматичним в принципі. І це при всьому при тому, що він проводиться виключно на суху шкіру. В рамках апаратного манікюру для початку проводиться розм’якшення кутикул за рахунок спеціального гелю, який наноситься саме на них, але не на навколишні тканини.

Потім, коли кутикули будуть досить розм’якшені, фахівець відлущує їх, використовуючи насадку для апарату. Наступним етапом є проведення коригування форми нігтя, для чого теж використовується одна з насадок на апараті. По суті, всі процедури манікюру в рамках апаратного методу проводяться саме із застосуванням апарату. Причому проводяться швидко, результативно та без будь-якого дискомфорту для клієнта. Єдине, обійдеться такий вид манікюру трохи дорожче, ніж класичний обрізний. Більше того, не всі ті фахівці, що володіють навичками обрізного манікюру, здатні виконувати апаратний, так як це вимагає наявності знань і, що ще важливіше, досвіду. Але повірте, в професійних салонах краси проблем з персоналом точно немає і вам таку процедуру проведуть максимально ефективно і безпечно.