Апаратний педикюр в домашніх умовах

Дуже часто жінці не вистачає часу або коштів на відвідування професійного майстра в салоні краси, а виглядати хочеться чудово. Однак в даний час є дуже багато пристосувань для домашнього використання, які можуть допомогти в самих різних сферах діяльності. Наприклад, пристрої для домашнього апаратного педикюру допоможуть жінкам проводити процедури в комфортних домашніх умовах.

завантаженняПрилад для апаратного педикюру в домашніх умовах

Ще зовсім недавно апаратний педикюр вдома здавався чимось на межі фантастики, проте тепер з’явилися прилади, для того щоб проводити ці маніпуляції самостійно. Цей пристрій являє собою апарат з різними насадками, які швидко обертаються і видаляють всі ороговілі частинки шкіри, натоптиші, мозолі і застарілі тріщини на ступнях.

Процедура проведення домашнього апаратного педикюру

Спочатку слід обробити шкіру ніг спеціальним складом, який не тільки розм’якшить все загрубілі місця на ступнях і п’ятах, але і надасть бактерицидну дію.

Використовуючи різні насадки приладу, слід обробити огрубілу шкіру стоп, видалити зайве від нігтьового валика, виправити, якщо потрібно, врослі нігті. Для останньої маніпуляції також існує спеціальна насадка. Є і зовсім маленькі насадки, які рекомендується використовувати при обробці шкіри у важкодоступних місцях, наприклад між пальцями.

Такі процедури з проведення домашнього апаратного педикюру рекомендується проводити два рази на тиждень, в цьому випадку шкіра на ступнях і п’ята завжди буде шовковистою. Вибір тільки за вами: кожні два тижні витрачати час і гроші на походи в салон краси або ж один раз придбати апарат для педикюру в домашніх умовах.