Апаратна косметологія в боротьбі за ідеальну фігуру

У сучасному світі багато людей «крутяться як білки в колесі», і часом не вистачає часу на себе. Нові технології не стоять на місці. Апаратна косметологія значно спростила всім життя. Тепер ми можемо зберігати свої красу і молодість протягом довгих років.

1220442181Переваги застосування апаратних методик

Безпечність

Апаратна косметологія надає унікальну можливість неінвазивного втручання в процеси, що відбуваються в тканинах. Багато людей неготові до хірургічних операцій, пов’язаних з неприємними відчуттями та необхідністю порушувати цілісність шкірного покриву. Мікрострумова та ультразвукова терапія не вимагають порушення цілісності шкіри, а відчуття в процесі більшості процедур не відрізняються від відчуттів при легкому масажі.

Ефективність

Інноваційні косметологічні апарати впливають безпосередньо на тканини пацієнта, безпосередньо впливаючи на стан клітин жирової клітковини, м’язової тканини та епідермісу. Висока ефективність апаратних методів дозволяє досягти помітного ефекту вже після перших процедур і надовго закріпити результат.

Безболісність

На відміну від хворобливого антицелюлітного масажу і хірургічних операцій для корекції фігури, використання методів апаратної косметології не вимагає терпіти больові відчуття або переживати тривалий реабілітаційний період. Багато апаратних методів не тільки абсолютно безболісні, але і сприяють релаксації під час косметологічної процедури.

Глибина впливу

Основний механізм утворення целюліту — застійні явища в шарі підшкірного жиру, що призводять до утворення всім відомої «апельсинової кірки» на стегнах, животі та сідницях. На відміну від косметичних засобів, здатних впливати лише на верхній шар шкіри, вплив мікрострумів та ультразвуку допомагає ефективно розщепити жирові відкладення, стимулювати обмінні процеси, впливаючи на проблему зсередини.

Індивідуальний підхід

Сучасні косметологічні апарати в середньому мають 10-20 різних стандартних режимів роботи, а також дають фахівцю-косметологу можливість створювати та зберігати індивідуальні програми, розроблені з урахуванням унікальних фізичних параметрів, віку, ваги та стану здоров’я кожного пацієнта.

Якщо ви стоїте на роздоріжжі і не знаєте, який апарат вибрати, то зв’яжіться з фахівцями спеціалізованої компанії Cosmo-prof і вони допоможуть зробити правильний вибір.