Апарат для пресотерапії

У сучасному світі все частіше використовується пресотерапія. Що покладено в основу цього методу, і для чого він призначений?

bc4be49d897811bda4ea646512c81bfdНа сьогоднішній день він дуже часто практикується, не вимагає хірургічного втручання, і дозволити собі його може кожен. Купити апарат для пресотерапії може будь-яка людина. Він бореться з такими недугами, як алергія, набряклість, допоможе людям, які ведуть сидячий спосіб життя.

Лімфодренаж і пресотерапія — це практично ідентичні поняття. Лімфодренаж виконується стисненим повітрям, яке наповнює спеціальний корсет, впливаючи на лімфатичну систему. За твердженнями лікарів, процедура відмінно впливає на загальне самопочуття, знижує тяжкість в тілі, ногах, надає тонізуючу дію.

Для виконання процедури необхідною є наявність спеціального обладнання. Вчені при розробці апарату для пресотерапії, прийшли до спільного висновку, що застосовуючи підвищений тиск на тіло людини, таким чином можна видалити зайву лімфатичну рідину. Було доведено, що у людей, які страждали підвищеною масою тіла, в’ялістю шкіри, набряком, всі ці симптоми почали зникати завдяки методу пресотерапії.

Використовуючи метод вакуумної пресотерапії, впливаючи на м’язові тканини, спостерігається підвищення м’язового тонусу, зміцнення м’язових тканин. Pressoterapiya видаляє надлишки лімфи, очищаючи організм від шлаків і шкідливих речовин, які накопичилися в лімфі протягом багатьох років. Завдяки цьому, поліпшується стан не тільки тих ділянок тіла, на які впливав апарат, але і всього організму в цілому.

Терапія виконується за допомогою костюма, який входить в комплект апарату для пресотерапії. Цей костюм при проведенні процедури наповнюється стисненим повітрям. Тиск повітря визначається комп’ютерною програмою, в залежності від кожного пацієнта. Апарат розроблений таким чином, що можна вибрати певний режим терапії для кожної людини.

Вже після проведення першої процедури, позитивний ефект можна побачити майже миттєво, відзначається поліпшення загального самопочуття, поява легкості в тілі, пропадає відчуття тяжкості, набряклих кінцівок. Під сеансом пресотерапії мається на увазі виконання процедури мінімум 3-4 рази. Після проведення сеансу, відразу хочеться відзначити зникнення ознак целюліту, зменшення числа судин, які луснули, поступове зменшення набряклості, поліпшення кольору і стану шкіри. Проводити процедуру пресотерапії можна не тільки в салоні, але і в домашніх умовах, купивши апарат для пресотерапії.