Антивікова сироватка: коли прийшла пора?

Антивікова сироватка часто викликає жах на обличчі молодої жінки. А даремно. Сучасний темп життя і стреси впливають на стан шкіри, тому використання таких сироваток може стати корисним навіть у 20-річному віці.

 
Syivorotka-dlya-litsaЯк зрозуміти, що сироватка необхідна?

 

Так як контурні операції нині обходяться недешево, варто розпочинати дуже ретельно стежити за пружністю шкіри з 20-ти років. Якщо ви бачите зморшку під оком — це не страшно і навіть мило. Однак, якщо у вас є дуже чіткі низхідні лінії від крил носа до губ, а також зморшки на переніссі, і при довгому триманні підборіддя на кулаці виділяється смуга між губою і підборіддям — це дзвіночок. При цьому не потрібно мазати сироваткою все обличчя, варто тільки опрацьовувати небезпечні зморшки. При цьому, необхідно підбирати тип сироватки максимально близький до віку і не брати засоби 50+ «для більш вираженого ефекту».

 

Для яких типів шкіри і коли необхідна сироватка?

 

У косметології є поділ на три типи шкіри і змішану, також в косметології передбачається і своя «дата» для серйозних втручань на стан шкіри.

 

  • Суха шкіра більше інших типів схильна до зморшок, і якщо ви упустили момент з ретельним зволоженням свого обличчя — значить ваш час сироватки прийде раніше 25-ти років. Якщо ви цього не хочете, що природно, то варто задуматися над станом шкіри заздалегідь, і нехай вона ідеально виглядає, необхідно пам’ятати, що це ненадовго.
  • Володарки нормальної шкіри при належному догляді набувають перші зморшками після 30-ти років. Без якісного догляду сироватку доведеться використовувати вже з 25-річного віку.
  • Дівчата з жирним типом шкіри в цьому плані щасливчики, якщо не пересушувати шкіру, то перші зморшки можуть з’явитися у передпенсійному віці. В середньому ж, приблизно після 35-ти років потрібно вже обзаводитися першими сироватками з легким ефектом.
  • Комбінована шкіра сама по собі вкрай складна у догляді. Тому підбирати до неї сироватку треба за необхідності і використовувати точково на проблемних місцях до 30-40 років, щоб не зробити переходи між типами ще більш гострими.