Антивікова програма для жінок

Кажуть, що вік жінки — це не показник: якщо вона молода в душі, то скільки б зморшок не з’явилося на її щоках, в районі очей і на підборідді, біологічний годинник ніколи не зробить улюбленицю всієї родини «древньою» істотою. І все ж хочеться обдурити старість, але для цього треба починати піклуватися про себе не тоді, коли стукнуло 60 років, а набагато раніше.

antiageАнтивікові косметичні програми допоможуть побороти нестачу води в шкірному покриві, розгладять зморшки, приберуть синюшність в області очей, складку біля носа піднімуть з глибини, а так само додадуть впевненості у соїй привабливості. Препарати, розроблені вченими, позитивно впливають на здоров’я жінок, так що сміливо користуйтеся тим, що дає природа.

Антивікова програма — це не застосування кремів і тоніків, це цілий комплекс, що включає в себе і прийняття водних процедур (обливання, обтирання, відвідування басейнів), та повітряних ванн, відвідування масажиста, дерматолога, ендокринолога, дієтолога, ранкова зарядка, лікувальна фізкультура, активний відпочинок на природі, відвідування музеїв, картинних галерей, денний сон і навіть художня література особливого напряму. Ви не повірите, але читання глянцевих журналів — та ж терапія, тільки моральна.

Фітнес зали теж відвідувати можна, але краще це робити, коли ви займаєтеся набором ваги або її зменшенням. За розподілом навантаження після 40 років повинен стежити і лікар, і тренер, причому години ваших занять, коли вже 50 років стукнуло, повинні бути скорочені вдвічі. Еластичні м’язи — для молодих жінок, а для цього віку потрібно всього лише їх підтримку в тонусі.