Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Багато жінок вже оцінили ефективність антицелюлітних масажів. Щоб не витрачати купу коштів, такі процедури можна здійснювати і не виходячи з дому. Адже, по суті, немає нічого складного. Існує перелік відмінних методик боротьби з целюлітними відкладеннями, які ви можете виконувати вдома, і своєю ефективністю вони не поступаються навіть масажам в дорогих салонах краси.

machssazh (1)Максимальний результат масажі від целюлітної кірки приносять тільки тоді, коли вони проводяться систематично. Мінімальний курс такого масажу має складати 10-12 процедур з проміжком в день і з перервою 3-4 дні можна повторити цей же курс. Рідше виконувати антицелюлітний масаж рекомендується тим, хто вже досяг потрібного результату і просто хоче підтримувати своє тіло у відмінній формі.
Тестування показую, що в домашньому середовищі антицеллюлитный массаж краще всього виконувати до сніданку, тривалістю має бути близько 30 хвилин. Проведення масажу ранком дає найкращий результат тому, що протягом дня ви будете рухатися, і результат стане гарним без другорядних втручань. Масаж , що виконується ввечері, повинен протікати разом з обгортанням від целюліту, щоб впливати на целюліт максимально потужно.

Важливий аспект у такому масажі — самі рухи. Запам’ятайте деякі моменти, які вам слід дотримуватися. Перше — з натисканням антицелюлітний масаж виконується за стрілкою годинника. Проти — лише легкі погладжування. Друге — під час роботи з ногами не забувайте про послідовне виконання рухів. Внутрішня сторона стегон потребує масажу знизу вгору, і навпаки. Зону сідниць найкраще масажувати круговими рухами від центру в сторони і після знизу вгору.