Аналоги дорогих парфумів: бюджетні аромати-близнюки

Запах жінки — магніт для чоловіка. Не дивно, що представниці прекрасної половини людства навчилися доповнювати елегантні та романтичні образи привабливими ароматами. Звичайно, одними духами не обійтися: потрібні хоча б вечірні та денні, не кажучи про сезонні і святкових ароматах. Люксовая або нішева парфумерія — це стильно, але дорого. Багато флаконів не купиш. Однак модниці давно знайшли вихід. Сьогодні ми розповімо, як поповнити ароматну колекцію та придбати парфюм на разлив без шкоди для гаманця.

Аналоги дорогих парфумів та туалетної води — що це?

Вихід — це бюджетні аналоги дорогих парфумів. Відкиньте убік стереотипи: дешево — не означає «погано», а «аналог» — це не підробка. Мова йде скоріше про «варіаціях» на тему популярних ароматів. У ситуації, коли менш розкручений бренд «копіює» формулу, створену відомим парфумером, не доводиться переплачувати за ім’я і рекламну кампанію. Деякі з таких «копій» навіть перевершують оригінали (наприклад, різкі ноти звучать в них м’якше і приємніше). При цьому якість залишається високим. Найчастіше гідні аромати випускають арабські виробники: в країнах Близького Сходу натуральні масла здавна використовували для створення обрядових пахощів. Там знають толк в запахах!

Переваги аналогів дорогих парфумів. Доступні аналоги дорогих ароматів: порівняння з оригіналом

GIAN MARCO VENTURI «WOMAN» VS CHANEL «CRISTALLE EAU VERTE»

Шанель — прізвище великої жінки і назва бренду, зачаровує всіх представниць прекрасної статі. Багато хто хотів би мати знаменитими «Chanel Cristalle Eau Verte», але всі можуть дозволити собі таку розкіш. Завдяки однаковим нотах (біла фрезія, бергамот, ірис, білий мускус) бюджетний аналог «Woman» може замінити оригінальну «Шанель» на полиці. Обидва аромату відносяться до категорії квіткових, денних, і є втіленнями свіжості.

«TOBACCO VANILLE» TOM FORD VS «TOBACCO» FRANCK BOCLET

Існують не тільки аналоги дорогих жіночих парфумів, але і харизматичні композиції для чоловіків. Яскравий приклад — «Tobacco» від Franck Boclet. Це «близнюк» «Tobacco Vanille» — шедевра нишевой парфумерії від Тома Форда. Подібність будується на нотах тютюну, сухофруктів, бобів тонка і спецій. Стійкість і насиченість однаково вражають, тільки у Форда на першому плані дует тютюну і ванілі, а в бюджетній версії лідирують прянощі (гвоздика, імбир) і фруктові акорди. Цікаво, що одеколон «« Tobacco »від Franck Boclet вважається суто чоловічим, а« Tobacco Vanille »- аромат з категорії« унісекс ». Для деяких покупців цей момент може бути принциповим. Не кожен чоловік зрадіє, отримавши в подарунок парфуми «унісекс».

«ROMANTINA» JULIETTE HAS A GUN VS «NARCISO RODRIGUEZ FOR HER»

«Romantina» від Juliette Has A Gun — це композиція з домінуючою нотою османтусу (на мускусною базі). Серед його «клонів» виділяється «Narciso Rodriguez for Her» в концентрації парфумерної води. Крім основного інгредієнта (османтусу), в обох формулах є ветивер. Однак піраміда «Романтіни» відрізняється великою різноманітністю — особливо в плані квіткових нот.

Вибір між елітним і доступним товаром кожен робить сам. Не соромтеся економити на парфумерії, замовляйте духи на розлив https://premier-parfum-pp.ua/, вдалих покупок!