Аналоги брендових годинників: бути чи не бути?

У сучасному світі кожен хоче виглядати модно і шикарно, тому часто ми чуємо питання, де зазвичай купують копії годинників, в цій статті спробуємо розібратися, чи потрібно вам це чи ні? Ні для кого, не секрет, що дорогий годинник — це не тільки престиж, а й певний статус. Однак не кожна людина може дозволити купити брендові годинники. Так що ж робити, якщо дуже хочеться модний годинник, але фінанси не дозволяють робити покупки за шалені гроші? На щастя, зараз це не є великою проблемою, так як в інтернеті можна знайти недорогі аналоги або так звані копії брендів. Копії годинників (ще їх називають репліками) на вигляд дуже схожі зі своїми оригіналами, але все ж відмінності є — інакше не було б такої суттєвої різниці в ціні.

1416289776_15Хороші, але недорогі копії нічим не відрізняються за своєю функціональністю від оригіналів, відмінність у зовнішньому вигляді годинника, не видно неозброєним оком. Так у виготовленні брендів використовують золотий корпус, а репліки покривають напиленням. Те ж саме і з дорогоцінним камінням, яке замінюють кристалами Сваровські в репліках.

На щастя для шопоголіків, можна замовити репліку бренду не виходячи з дому. Потрібно просто оформити замовлення в інтернет-магазині, попередньо обравши хороший магазин з переважаючим числом позитивних відгуків, а ще краще керуватися порадами знайомої людини, яка вже придбала годинник в даному магазині.

Між іншим, на сайті http://bigben777.com.ua/katalog можна підібрати якісні та стильні годинники за доступними цінами.

Як правило, відгуки про копії годинників відомих брендів позитивні, так як вони поєднують в собі високу якість і розумну ціну, якщо звичайно робити замовлення в перевіреному інтернет-магазині. Магазин з хорошою репутацією ніколи не буде продавати неякісний товар, а тільки ретельно перевірені репліки з якісними механізмами. Кожен годинниковий механізм проходить тестування на функціональність і міцність тільки на висококваліфікованому обладнанні.

 

Давайте зважимо ще раз всі плюси і мінуси придбання копії, ніж оригіналу годинника:

 

 

  • Найбільшим плюсом в придбанні репліки є її ціна, іноді вона досягає різниці в кілька тисяч і навіть більше.
  • Дуже складно відрізнити копію від оригіналу, так як в хороших копіях використовують якісні матеріали, що не відрізняються зовні від дорогих оригіналів.
  • Механізми копій роблять на сучасному обладнанні, яке створює такі деталі, що щасливі власники справжніх брендів можуть позаздрити власникам якісних копій.
  • До мінусів ж можна віднести тільки одне: якість самої копії визначити проблематично. У цьому плані, оригінал знаходиться у великому виграші.

Якщо хочете виглядати модно і статусно, то необов’язково викидати величезні гроші на такий аксесуар, як годинник, можна купити аналог, який послужить вам правдою і вірою. Головне, вибирати якісні аналоги, а не купувати неякісний годинник. Вибір завжди залишається за вами: робити велике вкладення в годинник або ж знайти хорошу заміну бренду, а решту грошей вкласти в більш необхідні речі.