Альгінатні маски для обличчя

Альгінатні маски є досить популярними професійними засобами для обличчя і тіла. Така маска підтягує шкіру обличчя. Застосовувати її можна для будь-якого типу шкіри. До складу входять морські водорості, а це натуральний компонент, який несе тільки цілющі властивості без протипоказань.

Альгинатные-маскиВодорості, які використовуються в цих масках, використовувалися вже давно в Індії і в Китаї. Корисність водоростей полягає в наявності в їхньому складі альгінової кислоти і її солей. Ці хімічні речовини можуть пов’язувати безліч молекул води. В результаті утворюється гель, що володіє рядом цінних властивостей. Саме він і лежить в основі альгінатних масок.

Найчастіше альгінатні маски роблять порошкоподібними, а потім змішують з водою і наносяться на шкіру обличчя. Крім підтягуючої дії такі маски можуть застосовуватися і для посилення дії кремів та інших косметичних засобів. Маски також уповільнюють старіння шкіри, звужують пори, роблять колір обличчя кращим.

Альгінатні маски бувають декількох типів. Наприклад, маски, які не містять жодних добавок, такі маски використовуються для чутливої шкіри. Добавка колагену сприяє зволоженню, хлорофілу — запобігає зморшкам, імбиру — запобігає запаленню. Перед тим, як використовувати таку маску, необхідно добре очистити шкіру і можна нанести невелику кількість крему. Далі наноситься маска. Для цього порошок в потрібному співвідношенні (зазвичай це вказано на упаковці) розводиться водою і масажними рухами наноситься на шкіру обличчя щільним шаром. З плином часу маска починає висихати і як би стискуватися. Відчуття не з приємних, проте після змивання, шкіра помітно світлішає і робиться м’якшою. Весь процес займає близько 20 хвилин, повторювати процедуру потрібна кілька разів на тиждень, так як одна процедура дасть результат, але не закріпить його.