Актуально і стильно: як одягатися взимку?

З приходом зими питання стильного образу є дуже важливим, оскільки хочеться не тільки виглядати стильно, але і комфортно відчувати себе в зимових погодних умовах. Насправді, це завдання не є складним, варто просто знати деякі моменти, які розглянуті нижче, при складанні своїх образів.

модные-вязанные-вещи-2017-2018Йтиметься про дві складові ідеального зимового образу: тепло і зовнішній вигляд.

Для того, щоб домогтися максимального комфорту і ні за яких обставин не замерзнути, варто звернути увагу на обидва нижчеперелічені прийоми.

Є таке поняття — багатошаровість. Взимку цей трюк дає нам величезний майданчик для реалізації. Нижнім шаром завжди може виступати тонка термобілизна. Наступний шар утворюється за допомогою водолазок, топів, сорочок, лонгслівів, і навіть суконь. Чим більше шарів, тим тепліше.

Наступний прийом — це відповідні матеріали. Взимку варто віддавати перевагу натуральним тканинам. Шерсть, кашемір, щільна джинсова тканина повинні супроводжувати Вас в холодні пори року. Чим більше натуральні тканини використовуються в образі, тим менше шарів одягу може знадобитися.

Для того, щоб виглядати взимку гармонійно, необхідно стежити за балансом свого силуету. Наприклад, якщо надіти трендовий в цьому сезоні об’ємний светр, то іншу частину тіла краще «полегшити» джинсами скіні. Також навпаки, якщо надягати об’ємну спідницю, то топом легко можна підкреслювати свою верхню частину фігури.

Таким методом також потрібно користуватися під час вибору взуття. Якщо одяг витончений, то сміливо взувайте грубі і об’ємні черевики. А витончені черевики добре поєднуються з вільними джинсами.

Не зайвим буде використовувати взимку яскраві кольори. Всім, звичайно, хочеться носити тільки темні базові відтінки. Але слід додати хоча б один яскравий акцент в образ.

Шапки, шарфи, хустки, сумки — час аксесуарів. Використовувати різноманітні їх форми і кольори просто необхідно. Це розбавить будь-який нудний образ і додасть акцент, якого іноді так не вистачає.

Загалом, варто запасатися предметами одягу, які виконані з якісних натуральних матеріалів, використовувати багатошаровість, шанувати баланс силуету і додавати яскраві деталі, від яких піднімається настрій.