Актуальні тенденції в дитячій моді

Актуальні тенденції в дитячій моді — це, перш за все комфорт. Зручним є одяг і взуття з натуральних матеріалів.

12_monnalisa_bosco_0759_2 (1)Щоб не тільки модні мами отримали задоволення від стильного одягу своїх діток, а й самі діти відчували себе зручно і красиво в своєму одязі.

Велику роль також відіграє взуття, це не тільки краса і комфорт, але взуття безпосередньо впливає на здоров’я дитини, на стан її стоп і спини, зокрема.

Дитячий одяг умовно можна розділити на два напрямки: повсякденний стиль (кежуал) і вишуканий аристократичний стиль. Обидва простежується в колекціях дуже багатьох модних дизайнерів. Окремо варто виділити стиль мілітарі, який тримається на піку моди вже кілька сезонів поспіль. Крім того, що він актуальний — ще й дуже зручний, захисний (не мазкий) колір, велика кількість кишень, в які дітки завжди знайдуть що покласти, у них багато різних дрібних скарбів.

Неможливо уявити дитячі речі без різних принтів і малюнків. Не варто занадто захоплюватися, одягаючи дітей відповідно до дорослих зразків, хоча це і виглядає дуже мило. Але для дітей це може бути нудним. Вибирайте речі, прикрашені мультиплікаційними персонажами, яскравими написами, мордочками, смайликами. Популярністю також користуються об’ємні 3D-малюнки.

Дівчаткам прекрасно підійде квітковий принт. Квіти різних розмірів, рослинні візерунки, бантики, вишивки — це деталі, які роблять образ юних модниць ніжним, вишуканим і романтичним.

Кольори перестають ділити на кольори для хлопчиків і кольори для дівчаток. Зараз повна свобода у виборі колірної гами, незалежно від статі дитини. Для немовлят варто вибирати речі ніжних пастельних кольорів. Молочні відтінки, світло-рожеві, небесно-блакитні, ніжно салатові та інші.

Вибирайте тільки натуральні тканини: шовк, льон, бавовна, денім, вельвет, м’які види вовни. Шкіра повинна дихати, діти багато рухаються! Трикотаж не втрачає своєї актуальності ніколи і особливо хороший для дитячого одягу.
Для ошатних спідничок можна зробити виняток і придбпти пишні багатошарові пачки з сітки, люрексу капрону.