Актуальні чоловічі аксесуари

Зараз кожен чоловік розуміє, що аксесуар — головна деталь в образі не тільки у жінок. У представниць жіночої половини людства, безсумнівно, вибір у цій категорії дуже великий, але і у чоловіків він не маленький, і сучасні стилісти зможуть це довести.
43_64-min

Для створення образу чоловіка, знадобляться деякі аксесуари:

➤Годинник. На думку багатьох стилістів і дизайнерів, годинник — це аксесуар, який повинен бути у кожного чоловіка. Він допомагає виділити міцні руки. Якщо правильно підібрати годинник на сайті http://itstime.com.ua/brands/patek-philippe/, то він з легкістю зможе висловити якусь розкіш і внутрішню силу.

➤Геть шкарпетки! Головне, про що хотілося б сказати. Це правило, яке мода давно пропагує. Це дуже важлива частина в гардеробі у чоловіків, і не кожен з них здатен просто так розлучитися з нею. Можна сміливо повірити в те, що якщо хлопець без шкарпеток взуває кросівки або туфлі, то шанс звернути на себе увагу дівчат помітно збільшується, тому що на сьогоднішній день, незважаючи на дурість цих слів, відсутність шкарпеток на чоловікові, дуже сексуально. Але тим, хто ні під яким приводом не погодяться їх зняти, можна використовувати шкарпетки з низькою посадкою, яких не видно під взуттям.

➤Шийні хустки. Невідомо звідки взявся стереотип, що хустка на представникові чоловічої статі — знак, який говорить про його нетрадиційну орієнтацію. Насправді, зараз цей чоловічий аксесуар знаходиться на піку моди, а в інтернет можна знайти купу варіантів, як зав’язувати і правильно підбирати хустку.

➤Головні убори. Тут все дуже запущено. Дуже рідко можна зустріти чоловіка в капелюсі, а якщо такий варіант представився, то, швидше за все, оточуючі буду кидати в його бік косі і глузливі погляди. Насправді, капелюх — знак неприкритого шику, поєднання якоїсь брутальності і гідності. Але це не означає, що панамка — відповідний головний убір для чоловіка і додасть йому брутальності. Варто знайти правильний капелюх, яка підійде під стиль і фасон всього образу в цілому.

➤Окуляри. Окуляри, незалежно від того, які вони саме — черговий аксесуар, що надає брутальності і стилю. Головне, в цій справі знайти свою форму і зрозуміти, який образ чоловік хоче ними підтримати (романтичний, брутальний, серйозний).

Це лише кілька аксесуарів, які можуть підкреслити в чоловікові його гідність і почуття стилю. Незважаючи на те, що багато хто не звертає на це належної уваги, аксесуари — це дуже важливо навіть для чоловіків. Вони можуть, як допомогти створити чудовий образ, так і зіпсувати в разі невдалого вибору.