Активний відпочинок з дітьми в літній період

Комп’ютерні ігри та багатогодинне «зависання» в соціальних мережах не найкращим чином позначаються на стані здоров’я і явно не сприяють згуртуванню сім’ї. Цікаво, а влітку дітям не шкода витрачати свій час на малокорисні заняття, коли на вулиці чудова погода і є прекрасні можливості для активного відпочинку, причому всією сім’єю? Батьки прекрасно розуміють, що треба якось відволікти дитину від комп’ютера і буквально витягнути її на вулицю. Чи реально це? Так, якщо зуміти зацікавити дитину, а на практиці, це не так вже й складно.

1151890Прогулянки на свіжому повітрі

Якщо піші прогулянки з якихось причин не приваблюють дитину, то цю проблему можна вирішити дуже просто — шляхом придбання відповідних засобів пересування. Звичайно ж, класикою жанру є велосипеди. Безумовно, «велосім’я» — це не тільки красиво, але і дуже модно, а кататися можна і в парку, і на заміській трасі (з дотриманням всіх заходів безпеки).

Крім того, вас може зацікавити дитяча анімація, детальніше про яку ви можете дізнатися на сайті lexx-crimea.ru. А також ви можете дізнатися про СПА-готель ЛЕКС, який розташований в Коктебелі і в якому можна чудово провести відпустку!

Поступово набирають популярність гіроскутери, правда, придбати їх поки що можуть не всі. Але роликові ковзани доступні за ціною кожній родині, і завдяки їм, можна влаштувати справжні змагання. Якщо поруч з будинком є красивий, доглянутий парк зі ставком, качками, лавками і квітниками, то можна сміливо вирушати туди на прогулянку всією родиною, захопивши з собою фотоапарат. А від відвідування зоопарку або парку атракціонів не відмовиться жодна дитина.

Активний відпочинок за містом

Поїздка на дачу дає безліч переваг, адже напевно неподалік від дачного селища є якийсь ліс, куди можна відправитися не просто на прогулянку або за грибами, а в справжній похід, причому, навіть з ночівлею. Літні пікніки і «шашлики» є шанс істотно урізноманітнити, якщо окрім знищення всяких смаколиків включити в програму всілякі конкурси та активні ігри. Для більшого різноманіття, слід придбати дитячий надувний басейн, а якщо поруч є річка або інше водоймище, придатне для купання, то власникам такої дачі невимовно пощастило.

Коли вдало підбирається компанія дітлахів приблизно одного віку, то вони можуть погратися в яку-небудь гру, в яку колись гралися їхні батьки. Тут головне, згадати забуте старе і зуміти все правильно організувати, а вже нудно точно нікому не буде.