Активний відпочинок дитини влітку

Літо — це найпрекрасніший час для відпочинку на свіжому повітрі, особливо для дітей. Канікули, багато вільного часу, приємна погода — спонукають вибиратися на вулицю і проводити час активно і цікаво. І найкращим рішенням тут буде рухливе проведення часу: гуляти на вулиці, кататися на самокаті, на роликах або скейті і так далі. 
post-10890-2015-05-05-06-54-34

Що вибрати дитині для літнього активного відпочинку?

Іноді схильності і інтерес малюка до того чи іншого виду спорту сам по собі визначає його захоплення. Але дуже часто, особливо в ранньому віці, він ще сам не розуміє, що йому подобається, і при цьому, він не проти спробувати.

Такі розваги повинні бути безпечними. Тому слід підбирати якісні спорттовари, а також не забути придбати захисну екіпіровку.

Ролики

Що цікаво, ролики можуть бути актуальні, як в 5, так і в 15 років, і навіть в 50 років. Катання на них — прогулянка-тренування, що дозволяє тримати тіло в тонусі постійно.

Бажано віддавати перевагу розсувним роликам, адже в них можна підрегулювати розмір. Вони самі по собі більш дорогі, тому якщо це — не варіант, можна взяти звичайні на виріст, якщо нога ще росте. Не страшно, якщо вони будуть трохи завеликі, важливо, щоб нога в них була чітко зафіксована.

Також важливим є екіпірування: знадобляться наколінники, налокітники, шолом, оскільки падінь не уникнути, і присутній певний ризик отримати травму.

Самокат

Самокати актуальні вже з двох рочків, на відміну від інших «видів транспорту». Саме тому вони є оптимальним варіантом для самих маленьких.

На ринку присутня велика кількість різних самокатів, що спантеличує більшість батьків. Перш за все, звернемо увагу на співвідношення типу самоката та віку дитини. У 2-4 рочки актуальна трьохколісна модель, для більш старших варто підбирати вже двоколісні.

При виборі, зверніть увагу на можливість регулювання керма, міцність рами, стійкість коліщаток, а також на платформу, де повинна вільно поміщатися ніжка дитини.

Скейтборд

Катання на скейті підходить для старших діток, майже підлітків, оскільки необхідна вже певна координація рухів. А також присутня небезпека отримати травми, тому не варто забувати про екіпіровку. При виборі потрібно звертати увагу на матеріал дошки, її розміри і колеса.

Але, головне, — постарайтеся враховувати індивідуальні переваги Вашої дитини, а також подбайте про правильний вибір якісного товару, адже від цього залежить здоров’я Вашого малюка.