Аксесуари для швейних машин Brother

Додаткові лапки і аксесуари дозволяють розширити кількість виконуваних операцій, з високою точністю виконувати основні швейні операції, замінюючи ручні процеси машинними. Любителям декорувати вироби, допоможе лапка для стібки і вишивки, пришивання канта або створення кругових візерунків з ниток та стрічок. Переглянувши відеоуроки, ви навчитеся працювати з лапками і аксесуарами для швейних машин Brother.

лапка на швейную машинку Бразер

Лапки для печворку

Найкраще підходить для квилтинга і з’єднання деталей печворку. Лапка з обмежувачем припуску на шов додасть точності при зшиванні клаптикових виробів. Без обмежувача застосовується для зшивання деталей, а також у випадках шиття по основі, флізелін або наповнювача для квілт.

Крокуюча лапка

Вона має на підошві дві гребінки, для кращого просування матеріалу, що використовується для вистьобує клаптикових виробів по прямих лініях, а також для зшивання багатошарових деталей одягу. Синхронізоване рух нижнього транспортера швейної машини і зубчастих гребінок на лапці, виключають зсув шарів під час шиття.

Лапка для стібки

Використовується у вільно-ходовий стежці і вишивки. Вона має пружинку і притискає тканина тільки на час утворення стібка. Відкрита лапка для стібки дає більший огляд біля голки під час роботи, даючи можливість виконувати дрібні малюнки стібки.

Для вшивання блискавки і шнурів

Для пришивання стандартних роз’ємних і нероз’ємних блискавок. Повзунковий регулятор на лапці дозволяє визначити точне положення лапки щодо голки і положення зубів блискавки. За допомогою цієї лапки також можна зробити і пришити декоративний кант до виробу і виконати строк по краю.

Для потайної строчки

За допомогою цієї лапки виконується прихована подгибка вироби, застосовується у поєднанні з підшивною рядком, також може бути використана для відтермінування швів виробу.

Лапка для пришивання блискавки потаємний

Особлива конструкція підошви лапки відгинає зуби потаємний блискавки, дозволяючи прокласти строчку максимально близько до них. Пришита таким чином блискавка буде не помітна на лицьовій стороні виробу.

Для шиття по краю

Вона має направитель-обмежувач, розташований в центрі підошви лапки, який дозволяє виконати відстрочку на відстані від 0,1 до 0,5 мм. Використовуючи цю лапку можна зробити широкі защипи на деталях виробу або з’єднати деталі встик.

Ковзаюча

Дана лапка допоможе впоратися з такими складними матеріалами як шкіра, шкірозамінник, вініл та інші матеріали з покриттям. Матеріал, з якого виготовлена лапка не прилипає до гладкій поверхні шкіри або вінілу, вона легко ковзає і дозволяє без зусиль прокладати рівну строчку.

Аксесуари для швейних машин Brother.