Аксесуари — дієвий інструмент жінки

На жаль, багато жінок не носять аксесуари. З ранку і без того багато справ. Потрібно встигнути за сорок хвилин почистити зуби, укласти волосся в акуратну зачіску, зробити макіяж, поснідати, не забути поцілувати чоловіка, нагодувати рибок в акваріумі і бігти на роботу. На жаль, спізнюватися не можна. Прикро, навіть на себе кохану часу не залишається.

moda_parfois_foto_05Насправді це не тільки прикро, але і погано. Жінка зобов’язана завжди бути красивою. Як сказав один розумний філософ, на те вона і жінка, щоб підкорювати серця чоловічі. Домогтися більш ефектного вигляду можна за допомогою аксесуарів. Про них частенько навіть і не згадують. А як же прикрашає дівчину хустинка, вміло зав’язана на чарівній шиї! Зараз навіть не обов’язково виходити з дому, щоб придбати аксесуари. На то є інтернет-магазини, досить підібрати все необхідне і оформити замовлення. Але потрібно починати по порядку! В першу чергу варто сказати, який мінімальний комплект аксесуарів повинен бути у представниці прекрасної половини людства.

Для цього достатньо відкрити шафу. Отже, що ж ми в ній бачимо? Ага, ось висить довгий трикотажний кардиган червоного кольору. Напевно, власниця таку чудову річ одягає  з класичними або злегка звуженими штанами чорного кольору. В такому випадку  в ансамбль дуже вдало впишеться витончений лакований пасок теж чорного кольору. Тоді колеги помітять, яка сьогодні гарна співробітниця в їх відділі, і поспішать прийти на допомогу, всіляко допомагаючи. Так, що ж ще висить у шафі? Ось і те саме маленьке чорне плаття! Аналогічну модель обожнювала носити відома законодавиця моди Коко Шанель. Звичайно, наряд приголомшливий. Однак буде чудово, якщо його доповнити ниткою натуральних перлів і сережками, виконаними з цього ж матеріалу.

Зараз, на думку деяких експертів, не модно носити однакового кольору і дизайну туфлі і сумочку. Проте, не завжди з цим твердженням можна погодитися. Краще вже нехай буде так, ніж червона сумка в поєднанні з зеленими чобітками-ботфортами. Дуже мало жінок володіють безпомилковим почуттям стилю. Тому краще віддати данину класиці. Те ж маленьке чорне плаття буде добре виглядати на дівчині, якщо вона надіне туфлі чорного, білого або червоного кольору з такого ж відтінку сумочкою. До речі, до вечірньої сукні краще підійде клатч. Модні громіздкі моделі доречніше використовувати в якості повсякденних сумок.