Акне: заходи боротьби з недугою

Акне — це запальний процес, який найчастіше виникає в підлітковому віці у дівчат і юнаків через гормональну перебудову, яка відбувається у них в цьому віці. У старшого покоління також можна помітити дане захворювання, але в більшості випадків це явище, є наслідком недостатньо ефективного лікування акне в молодшому віці.

akne-2-e1530864215376Що ж потрібно робити, щоб позбутися цієї недуги?

1. Правильний догляд. Здається що це дуже просто, але догляд за шкірою, схильною до акне має бути більш ретельним, ніж за іншим видом шкіри. Шкіра схильна до акне — жирна і комбінована шкіра. Часто власники даних видів шкіри намагаються ретельніше вмивати обличчя, що призводить до змивання природного ліпідного захисту шкіри, що призводить до більшої шкоди. Тим самим власники шкіри, схильної до акне, вмиваючись частіше і ретельніше, роблять тільки гірше. Для догляду за жирною і комбінованою шкірою досить вмиватися два рази в день — вранці і ввечері. Після вмивання слід зволожити шкіру тоніком, що не містить спирту. Потім слід нанести крем відповідний типу шкіри.

2. Правильне харчування. Щоб шкіра не приносила таких сюрпризів, як прищі і вугрі, потрібно харчуватися правильно. Правильне харчування для жирної шкіри має на увазі виключення з раціону жирних продуктів, а також страв, приготовлених за допомогою смаження. Пити потрібно по 2-3 літри води в день. Це потрібно для того, щоб забезпечити своєму організму нормальний обмін речовин. Вживати в їжу слід побільше овочів, з м’яса віддавати перевагу нежирним сортам, таким як курка, індичка, вживати більше риби такої як форель, тріска і т. д. Також слід вживати в їжу злаки у формі каш, таких як гречка, рис, перлова каша. Можна скласти повноцінний раціон з перерахованих продуктів і створити меню на тиждень.

3. Звернутися до лікаря. У людей, яких прищі переслідують, і після пережитого підліткового віку слід звернутися до лікаря. Можливо, причиною недуги є серйозна проблема з внутрішніми органами. Так, проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту провокують появу прищів на обличчі, які не пройдуть, поки не вилікувати саме проблему зі шлунком і кишечником. Можуть бути й інші причини, щоб їх діагностувати потрібно, звернутися до лікаря. Профільний лікар підбере курс лікування для вас, а косметолог підбере засоби для догляду і лікування.

4. Правильний спосіб життя. Цей пункт також відіграє важливу роль в лікуванні акне. Найважливіший фактор у житті людини взагалі це сон. Щоб організм був здоровий, потрібно висипатися кожен день. Недосипання ж провокує різні недуги, в тому числі і акне, як наслідок ослабленого імунітету. Тому слід спати 7-8 годин на добу. Також потрібно займатися спортом. Вибрати той, який вам подобається. Спорт зміцнює імунітет, тобто здоров’я людини. Внаслідок чого хвороби обходять стороною здоров’я людини і прищі вам не страшні.