Акне на обличчі: як з цим боротися?

Проблеми, які пов’язані з акне на шкірі, можуть виникнути в будь-якому віці. Як впоратися з цією проблемою, і як доглядати за проблемною шкірою?

prgN-QKcbacПрищі на шкірі є не тільки проблемою під час статевого дозрівання у підлітків. Як правило, багато в чому це залежить від концентрації чоловічих гормонів, рівень яких підвищуються в другій фазі циклу, безпосередньо перед менструацією. Пошкодження шкіри також може погіршитися після припинення прийому таблеток або при неправильному використанні засобів контрацепції.

Існує кілька основних принципів, яких необхідно дотримуватися, щоб раз і назавжди позбутися від прищів. .

Зняття макіяжу перед сном є абсолютною основою догляду за шкірою будь-якого типу, особливо, ураженою акне. При видаленні макіяжу з шкіри, в першу чергу, необхідно покладатися на ніжне очищення і рясне зволоження. Не варто користуватися косметикою, яка містить агресивні миючі речовини. Косметика для зняття макіяжу повинна містити заспокійливі олії або міцелярно воду. Крім того, ви можете очищати шкіру за допомогою м’якої щітки або мочалки. Після кожного використання мочалку необхідно промити в теплій мильній воді і висушити.

Ніжне очищення і відлущування мертвого епідермісу є основою для догляду за шкірою, яка, як правило, є жирною. Регулярне застосування пілінгу ефективно запобігає засміченню сальних залоз і утворенню прищів. Препарати, що регулюють роботу сальних залоз, допоможуть зберегти шкіру в гарному стані. Вони вирівнюють тон шкіри, усувають прищі і зменшують видимість шрамів і плям після прищів.

Одна з найпоширеніших помилок при акне — застосування косметики, яка інтенсивно висушує і сильно знежирює шкіру. Таким чином, шкіра отримує сигнал про те, що сальні залози виробляють занадто мало шкірного сала. В результаті, сальні залози починають працювати активніше. Правильний догляд за шкірою, яка постраждала від акне, повинен бути заснований на інтенсивному зволоженні. Необхідно використовувати препарати, які призначені для проблемної шкіри.

Проблемна шкіра не любить важкий макіяж. Щоденне нанесення декількох шарів різного роду косметики може закінчитися закупоркою пір і загостренням акне. В даному випадку, кращий союзник — мінеральна косметика, природна формула і легка консистенція якої не тільки не шкодить шкірі, а й ефективно допомагає при лікування прищів.