Аеробіка — шлях до здорового способу життя

Якщо вам завжди подобалися уроки фізкультури під музику, то аеробіка — це ваш вид спорту. Невелике фізичне навантаження не завадить в будь-якому віці, особливо для жінок, які бояться набрати зайві кілограми. Фітнес-центри запрошують у свої групи, які формують згідно з віковим цензом, а ритмічні вправи проводять зі спеціальними спортивним спорядженням, серед яких є і лавочки для степу, і килимки для вправ в положенні сидячи і лежачи, і м’ячі, які беруть в руки і на яких навіть можна стрибати.

step0 Аеробіка — це і дихальні вправи, і вправи на опрацювання різних груп м’язів, і комплекс, що впливає на вашу гнучкість і розтяжку. Пластична жінка завжди бажаніша, ніж так, що ходить, сутулячись.

Аеробіка допомагає жінкам наситити тканини киснем, зміцнює серцевий м’яз. Спеціальна підібрана програма з менш інтенсивним навантаженням спалює зайвий жир непомітно, але ефективно. Ось чому аеробіку так люблять жінки бальзаківського віку. Їм нікуди поспішати, та й стреси від швидкого схуднення їх організм переносить погано.

Ви знаєте, що аеробіка нараховує більше 20 видів? Нам вони не всі цікаві, так як деякі розраховані на чоловічу стать: розглянемо ж найпопулярніші для жінок.

1. Класична або танцювальна, позиціонує активним танцювальним рухом. З її допомогою можна швидко позбутися від целюліту і отримати правильну поставу.

2. Степ-аеробіка вимагає наявності спеціальної платформи, або степу. Зазвичай цей вид для тих. кому треба зміцнити серце, підтягнути м’язи в районі стегон і зменшити розмір сідниць. Після місяця занять жінки помічають, то гарний рельєф набуває їхнє тіло.

3. Силова аеробіка спрямована на відновлення або формування лише певної групи м’язів.