Аеробіка для дітей

Незалежно від віку і статі людей заняття фітнесом підійдуть кожному. Безліч існуючих різновидів фітнесу спрямовані на людей, що мають різні можливості, бажання і різну ступінь фізичної підготовки. 

step-ayerobika-dlya-detej-doshkolnogo-vozrastaАеробіка, мабуть, найпопулярніший напрям фітнесу, до того ж і один з найбільш корисних для здоров’я. У багатьох склалося враження, що займатися аеробікою можуть виключно жінки. Адже саме їм важливо бути гнучкими, пластичними, витривалими і мати відмінну фігуру. Але займатися аеробікою можуть і діти. Ці заняття допомагають їм гармонійно розвиватися у фізичному плані, а також приносять в їхнє життя безліч яскравих, насичених вражень, порівняних лише із враженнями від нової довгоочікуваної іграшки.

Основна відмінність дитячої аеробіки від дорослої полягає в тому, що вона проходить в ігровій формі. Саме ця обставина допомагає зробити заняття більш цікавими для дітей. Дитину має захоплювати те, чим вона займається, тому заняття проводять як в спортивному залі, так і на свіжому повітрі.

Дітям набагато більшою мірою, ніж дорослим необхідна активність, особливо коли вони ростуть і розвиваються. Крім того, заняття аеробікою зміцнюють імунітет дитини, стимулюють роботу її судин і серця, систему дихання і роботу м’язів.

Аеробіка для дітей ділиться залежно від їх віку: на групу дітей шкільного віку та підліткову. Але ця обставина не виключає можливість відвідувати її і півторарічним дітям, якщо у них немає проблем зі здоров’ям.

Безсумнівно, дуже важливо, що за допомогою аеробіки батьки з раннього віку привчають своїх чад до спорту, зміцнять їх здоров’я, допоможуть їм розвиватися.

Деякі фітнес-центри практикують спільні заняття — коли мама і дитина займаються разом, це позитивним чином позначається на емоційному і психічному стані дитини.

Від того який вік дитини залежать і вправи, які будуть використовуватися в аеробіці — елементи степу, силової аеробіки, або танцювальної, йоги, фітболу.

Найголовніше не змушувати дитину робити вправи, які не доставляють їй задоволення і не подобаються, у дитини повинен бути присутнім інтерес до занять.

Дитині не потрібна спеціальна форма для занять, досить звичайного спортивного костюма, в якому її рухи не будуть обмежені.

Таким чином, заняття фітнесом не тільки позитивно позначаються на здоров’ї дитини, на її поставі, таким чином у неї формується позитивне ставлення до занять спортом, а це означає, що і коли вона виросте, вона буде продовжувати приділяти увагу фізичному стану свого тіла.

Грамотна, в невеликих кількостях фізична активність не буде шкідлива для дитини, навпаки тільки корисна.