А що ви знаєте про кепки?

Сьогодні вважається дуже важливо стежити за модою. Йти в ногу з часом і постійно відповідати всім особливостям стилю. Варто зауважити, що нещодавно було оголошено, що наймоднішим напрямок в цьому сезоні стануть кепки-козирки. Але якщо людина не хоче просто бездумно носити такий головний убір, а бажає зрозуміти його напрямок з середини, то варто почати з історії виникнення такого аксесуара.

763933729_w640_h640__vzuxc8gn1mПерший головний убір, який отримав своє ім’я «кепі» — народився в 1830 році у Франції. Спочатку він був частиною форми військовослужбовців. Але це якщо брати найостанніші відомості про даний головний убір, а так можна переглянути аналогію козирка і в головних уборах фараонів, і в лицарських шоломах і в багатьох історичних деталях гардероба.

До речі, зверніть увагу, що якісні та стильні брендовые бейсболки ви можете придбати на сайті інтернет-магазину kepka-shop.com за найвигіднішими цінами на ринку вже сьогодні!

Тепер звернемо увагу на сучасний головний убір з козирком. Професіонали у світі моду засновують його на трьох деталях:

1. Люверси. Так називаються невеликі отвори на панелі кепки. Такі отвори продумані для того, щоб шкіра голови могла постійно дихати, і проводилася вентиляція повітря.

2. Логотип. В принципі необов’язково, щоб він був присутній на кепці, але в більшій частині випадків він використовується і рекламує компанію-виробника.

3. Козирок. Це найголовніша частина так званої «бейсболки». Вона призначена для того, щоб захистити очі від попадання сонячного світла.

Види і форми на сьогоднішній день, таких головних уборів бувають абсолютно різні. І це все завдяки тому, що більше кепка з козирком не несе практичну функцію. Вона вийшла за рамки своїх обов’язків, і тепер є частинкою моди, стилю і краси. Тепер вже вона диктує основний зовнішній вигляд людини.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви дізналися багато нового та корисного. Поділіться посиланням на цю сторінку з своїми друзями, родичами та знайомими в соціальних мережах, щоб вони також були в курсі!