А допоможе розслабитися масаж!

Фізична втома навалюється на вас навіть тоді, коли ви регулярно відвідуєте фітнес. Чому? Справа в тому, що нестача органічних речовин в організмі, сприяє поганому настрою, тривозі і навіть відсутності апетиту. Якщо дати депресії захопити себе повністю з незрозумілої причини, можна і в лікарню потрапити.

Massage. Spa SalonЖінка повинна побороти апатію, а допоможе їй у цьому масаж. Вибирайте собі до смаку той, про який мова піде нижче, або чергуйте їх. Для розслаблення організму використовуйте ось ці:

1. Гавайський масаж. Включаєте музику з барабанами, нагріваєте олійку для малюків, просите когось розтерти вам спину, плечі і руки до ліктів долонями, починаючи від сідниць. Таким чином знімають м’язову втому. Хвилин 10 — і ви в раю. Теплий душ і м’який рушник закінчують процедуру заспокоєння.

2. Японський масаж. Виконується пальцями, але не задіюється вся шкіра, а тільки біологічні точки. На них натискають трохи сильніше в області шиї і голови. Так перемагається безсоння і знімається напруга у всьому тілі.

3. Масаж третього ока. Пам’ятайте, де у Циклопа було третє око? Ось його і масажують за допомогою теплого олії, тобто ллється тонкою цівкою ця олія в область лоба. Склянки цілком достатньо. Повірте, що відчуття ви отримаєте непередавані. Розслаблення на всі 100 відсотків, плюс живильна маска для обличчя, яку потім можна прибрати тампончиками, а шкіру вимити пінкою.