90 денна дієта роздільного харчування (2 частина)

90 денна дієта роздільного харчування має і свої недоліки. Воно вимагає певної організації життя і має певні складності в організації харчування поза домом. Тут потрібна і сила волі. Багатьом не під силу звикнути до такого типу харчування, виникає тяга до солодкого і жирного. Отримати задоволення в повній мірі від такої їжі важко.

Osnovnye-principy-diety-90-dnejjЛюдині, що веде здоровий спосіб життя можна порекомендувати приблизно такий раціон:

На сніданок їсти овочі або овочеві салати, також можна кисломолочний сир або сметану, хліб з висівками, сир.

На обід їсти продукти багаті білком. Страви з риби та м’яса слід їсти без звичних для гарніру продуктів, таких як картопля або макарони. Їх можна замінити на овочі або фрукти. Десерт також повинен складатися тільки з фруктів. Для перших страв згодяться овочеві бульйони або супи.

Вечерю слід готувати з продуктів багатих на вуглеводи. Вони швидко засвояться організмом. Сюди підійде морквяна або картопляна запіканка, макарони з додаванням сиру, солодкі фрукти.

90 денна дієта роздільного харчування можна почати дотримуватися в будь-який час. Це можна робити поступово, наприклад спочатку раз на тиждень. Згодом ви звикнете до певного поєднання продуктів і відчуєте зовсім інший смак. Еффект ви зможете відчути вже через місяць-два, особливо це буде відчутно при очищенні кишечника.