90 денна дієта роздільного харчування (1 частина)

Прихильники такого типу харчування вважають, що при попаданні в шлунок непоєднуваних між собою продуктів сповільнюється процес перетравлення їжі, навіть якщо ці продукти низькокалорійні.

dietaВуглеводи і неокислені жири перетворюються у жирові відкладення. 90 денна дієта роздільного харчування має на увазі те, що не можна їсти несумісні продукти з інтервалом менше двох годин.

Це обумовлено тим, що для різних видів продуктів потрібен різний час на перетравлення. Наприклад, для розщеплення білків потрібне найбільш кисле середовище, для вуглеводів ж потрібне лужне середовище. У разі вживання їжі насиченої білками і їжі насиченої вуглеводами одночасно, одна з речовин буде розщеплювати в гірших умовах. Скажімо, яблуко, з’їдене на порожній шлунок залишає його через 15-20 хв, але якщо ви з’їсте його одночасно з м’ясом, то воно залишиться в шлунку на набагато більший час і викличе гниття і бродіння. Таким чином, обидва цих продукту надходять в нижні відділи травного тракту в не до кінця обробленому стані, а це в свою чергу призводить до появи жирових відкладень, і до підвищення функцій підшлункової залози. Залишки їжі, що не переварились, накопичуються в кишечнику і можуть стати причиною багатьох захворювань в тому числі і запорів.

Для нормалізації процесу роботи травної системи створена таблиця сумісності різних продуктів. У цій таблиці представлені сумісні, допустимі і абсолютно несумісні поєднання продуктів.

Через швидкість проходження через шлунково-кишковий тракт сумісних продуктів в організмі не відбувається процесів гниття і бродіння, а це зменшує отруєння організму. Позитивні результати подібного поєднання і вживання їжі по типу «90 денна дієта роздільного харчування» зазвичай видно візуально. Людина стає стрункішою, поліпшується її стан здоров’я. Подібна дієта буде корисна людям з порушеннями шлунково-кишкового тракту.