8 шкідливих факторів для шкіри

Ви незадоволені відображенням у дзеркалі? Перестаньте шкодити вашій шкірі або буде ще гірше. Перелік 8 шкідливих факторів для власної шкіри був складений зі слів лікарів і фахівців в області краси.

14448939021. Куріння. Сигаретний дим ускладнює надходження кисню в шкіру. У результаті цього уповільнюється процес відновлення шкіри. Куріння призводить до передчасних зморшок, особливо навколо рота. Шкіра набуває сірий відтінок і виглядає старою.

2. Солярій. Кожна дівчина повинна пам’ятати про шкоду УФ-променів для шкіри. 10 хвилин в турбо-солярію відповідають одному дню під прямими сонячними променями без усякого захисту.

4. Пряме сонячне світло. Якщо ви використовуєте сонцезахисний крем тільки на пляжі, то це лише частково захищає вашу шкіру. Використовуйте крем з УФ-захистом завжди, коли ви перебуваєте під впливом сонячних променів: під час прогулянки, їзди на велосипеді, сімейного туризму за містом. Наносьте крем на відкриті частини тіла. Не слід думати, що це перебільшення, а краще подбати про шкіру, щоб зберегти її молодість.

5. Не знімати макіяж перед сном. Поки ви спите, шкідливі речовини з косметики впливають на шкіру. Вночі шкіра повинна дихати, тому що вона оновлюється, а процес синтезу колагену йде найбільш інтенсивно.

6. Не відвідувати дерматолога. Так само, як стоматолог або гінеколог, дерматолог повинен бути лікарем, якого ви регулярно відвідуєте. Огляд шкіри необхідно проводити раз у рік.

7. Стрес. Кожен раз, коли ви відчуваєте стрес, ваш організм виробляє кортизол. Це гормон, що зменшує приплив крові до шкіри, підвищує рівень цукру в крові, порушує клітинний метаболізм і стимулює роботу сальних залоз. Одним словом, якщо вам доводиться багато хвилюватися, то ваша шкіра придбає сірий відтінок, буде виглядати втомленою і на ній з’являться прищі. Півгодини йоги або сексу в день допоможуть вам подолати стрес.

8. Недосипання. Якщо ви будете спати менше 7-8 годин на добу, то це буде найкращим способом виглядати як зомбі. Мішки під очима, запалі очі, швидке старіння шкіри і набряки — до цього призводить недосипання.

Якщо ви жінка і хочете виглядати привабливо, бути повною чарівності і краси, то стежте за своїм здоров’ям, не дивлячись на вік.

Будьте здорові!