8 правил, які допоможуть вам вибрати ідеальну норкову шубу

Норкова шуба є безпомилковою інвестицією для створення елегантного образу. Шуба не тільки зігріє вас у найлютіші морози, але додасть вашому вигляду статусність і підніме самооцінку. На модних подіумах, які демонструють зимові колекції, представлено багато оригінальних моделей норкових шуб, які відповідають новим тенденціям. Однак, до вибору шуб необхідно підійти з особливою ретельністю і знанням справи.

photo-dorogih-shub-iz-norki-blackglamaДавайте розглянемо вісім правил вибору за цим посиланням https://hutrosvit.com/ru/norkovye-shuby-foto-ceny/ ідеальної норкової шуби:

 

  • Хутро має бути густим і блискучим. Перед покупкою промацайте хутро на наявність щільного підшерстя, густого хутра і товстої шкіри.
  • Огляд шуби на світлі. На цьому етапі огляду слід звернути увагу на гру хутра при денному світлі або при електричному освітленні. Якісне хутро має переливатися та іскритися на світлі. Крім іншого, шубу необхідно понюхати: від неї не повинно пахнути затхлістю або хімічними речовинами.
  • Якісна норка не линяє. Проведіть вологою рукою по шубі. Якщо до долоні приклеїлися волоски, то хутро неякісне, вона линяє. Така шуба може скоро отримати залисини.
  • Хутро не має ламатися. Склавши шубу в декількох місцях, ви перевірите хутро на злам. У якісної норки густий підшерсток, який не дає хутру ламатися.
  • Виріб не повинен хрустіти в руках. Якщо ви чуєте характерний хрускіт, стискаючи шубу в руках, то варто її відкласти в сторону і не купувати. Пересушена кушнірами шкіра стає крихкою і хрумтить, тобто можуть утворитися на шубі діри.
  • Перевірити підкладку шуби. Чесні виробники ніколи не пришивають наглухо підкладку до хутра. Це дає можливість покупцеві оглянути рівність і якість рядків, силу натяжки шматків хутра з виворітного боку. Якщо підкладка пришита до шуби, то ймовірно є що приховувати від очей покупця.
  • Хутро якісніше нефарбоване. Визначити натуральність кольору шуби можна просто: лише подувши на хутро. Якщо хутро натурального забарвлення, то міздря буде світлою.
  • Чи не перешита шуба зі старої. Деякі шахраї-виробники, бажаючи продати шубу дорожче, перекроюють стару шубу відповідно до трендових фасонів. У такої шуби шматки хутра будуть різного розміру, і можливо у них буде дещо відрізнятися забарвлення.

Дотримуючись усіх правил вибору норкової шуби, ви забезпечите себе ідеальною зимовою річчю, яка прослужить вам багато років, радуючи своєю красою і якістю.