7 типових помилок в харчуванні офісних працівників

Дуже часто люди, які працюють в офісі, ведуть сидячий спосіб життя. Але не тільки сидячий спосіб життя негативно позначається на здоров’ї офісного працівника, адже крім усього цього, погане харчування може стати причиною захворювань і поганого самопочуття.

manager eating unhealthy food at work place

Перша помилка — це кава. Так, кофеїн — енергетик. Коли людина, що працює в офісі, п’є каву, вона бере в борг енергію у свого організму, але після цього, віддає цю енергію в подвійній кількості, нерідко кавомани страждають безсонням. Якщо ви п’єте каву, то поступово зменшуйте її кількість. Почніть приймати крижаний душ, він бадьорить не гірше будь-якого кави.

Друга помилка — куріння. Багато робітників пристрастилися до нікотину, сам ритуал вдихання і видихання викликає у них відчуття насолоди, так як їх організм розучився виробляти свій нікотин. Нікотин діє на нейромедіатор дофамін, який відповідає за мотивацію, розвиток і отримання задоволення від цих процесів.

Третя помилка — фаст-фуд. Фаст-фуд готують не з натуральних продуктів при високій температурі, поживні речовини в таких продуктах розкладаються при термічній обробці. При цьому, фаст-фуд напихують штучними приправами для посилення смаку, які шкодять клітинам мозку. Фаст-фуд містить дуже велику кількість білого цукру.

Четверта помилка — переїдання. Не тільки фаст-фуд є шкідливим, але навіть звичайна традиційна, домашня кухня може нашкодити вам. Суть в тому, що людина може просто переїдати, тобто набивати живіт досхочу, за цим слідує погана робота кишечника, що супроводжує гниття всередині організму. Овочами і фруктами нереально забити живіт, тому їх кількість повинна бути не менше 65% в раціоні будь-якого офісного працівника.

П’ята помилка — газовані напої. Ступінь шкоди газованих напоїв аналогічна шкоді від фаст-фуду. При цьому дуже часто в такі напої додають кофеїн. Дійсно, варто відштовхнути себе від вживання газованої води.

Шоста помилка — алкоголь. З цим ніхто сперечатися не буде, алкоголь — це дуже серйозна проблема в сучасному суспільстві. Вживання алкоголю шкодить організму в цілому, якщо подивитися на кров людини, яка вживає алкоголь, то можна прийти в жах. У людини, яка п’є алкогольні напої, дуже швидко відмирають клітини всього організму.

Сьома помилка — жувальна гумка. Жувальна гумка не надто значний гріх при роботі в офісі, але може стати гальмом для концентрації уваги людини. Часто люди, які жують жуйку, мають втрату інтересу і брак уваги до своєї справи.