7 типів чоловіків, які розбивають серця

Нові відносини — це завжди цікаво, заворожуюче і приємно. Але не всі відносини можуть перерости в любов і тривалі відносини. Трапляється, що жінка по вуха закохується в свого обранця, а він раптом розбиває їй серце. Що ж зробити, щоб не потрапити в таку ситуацію? Проаналізуйте, до якого типу чоловіків відноситься ваш партнер.

1.49-696x464Мамин синочок. Спочатку теплі відносини з батьками можуть тішити вас. Але незабаром ви зрозумієте, що мама для нього стоїть на першому місці, а не ви. У цьому випадку ваші відносини почнуть рухатися в нікуди.
Такий, що страждає по колишній. Такий хлопець буде і день, і ніч розповідати вам про свою колишню дівчину. Він буде постійно порівнювати вас з нею. Зрештою добром це не скінчиться.
Безвідповідальний. Здавалося б, чоловік давно вийшов з тусовочного віку, але пристрасть до веселощів з друзями у нього не пропала. Не витрачайте час на такого хлопця. Він навряд чи зміниться.
Поганий хлопець. Як не дивно, багатьох жінок приваблюють саме такі чоловіки. Не варто розраховувати на щось серйозне з ним. У нього обов’язково будуть проблеми із законом або алкоголем. Та й від зрад вам не застрахуватися.
Плейбой. Такому хлопцю недостатньо однієї жінки. Навіть якщо він вже зустрічається з вами, він буде продовжувати пошуки. Такий хлопець любить пофліртувати.
Вічний холостяк. Цей чоловік ніколи не одружиться. Навіть якщо обраниця буде відповідати всім його вимогам. Можливо, він просто боїться відповідальності.
Самозакоханий. Цей чоловік поставить вас на друге місце, а себе на перше.