7 секретів приємного співрозмовника

У всіх нас є такі знайомі, які відмінно ладнають з іншими людьми. І ми дивуємося: як вони це роблять? Мистецтву спілкування онлайн і в живу, як і будь-якому іншому навику, потрібно вчитися. 7bf0dc0cc1b5b64f9aff534b9a5d69c1

Перед вами кілька секретів людей, які, на думку оточуючих, добре ладнають з іншими:

1. Вони постають в кращому світлі перед іншими, особливо, якщо вони ведуть бізнес, а ці інші — їхні клієнти. У всіх нас буває поганий настрій, але клієнтам «по барабану» з якої ноги ви встали. Незважаючи на всі ваші проблеми, ви повинні бути більш позитивним і життєрадісним, щоб привертати до себе увагу людей.

2. Вони швидко відповідають на телефонні дзвінки. Майже ніщо не дратує людей більше, ніж пропущені телефонні дзвінки. Якщо ви з якоїсь причини пропустили важливий дзвінок, передзвоніть людині протягом 1-2 годин.

3. Вони називають людей на ім’я і цікавляться їхнім життям. Адже нам завжди приємно, коли хтось запитує, скільки років нашій дитині, або як звуть нашого вихованця. Головне — не зайти надто далеко і не ставити дуже особистих питань.

4. Вони йдуть на компроміс. Навіть коли ви думаєте, що праві, іноді краще погодитися з іншою людиною, щоб уникнути неприємного конфлікту. Однак цією порадою не варто зловживати, інакше вам просто можуть сісти на голову.

5. Вони спочатку уважно вислухають, а потім говорять самі. Не поспішайте говорити. Ви ж не на іспиті, де потрібно більш повно розкрити тему білету.

6. Вони встановлюють зоровий контакт зі співрозмовником. Якщо довго дивитися на співрозмовника, не відводячи від нього очей, йому це може бути неприємним. Досить іноді на кілька секунд затримувати погляд на його обличчі. Якщо ви зайняті чимось, а до вас звернулися, потрібно повернутися до людини обличчям і відповісти. Але ні в якому разі не відповідати «спиною».

7. Вони не бояться визнавати, що не праві. Людям подобається відчувати перевагу над іншими, тому ви ніяк не відкине їх своєю «некомпетентністю», а навпаки. Ніхто не може знати все. І всі знають, що людям властиво помилятися. Якщо ви не навчитеся визнавати свої помилки і будете робити вигляд, ніби все знаєте, вам просто не будуть довіряти, навіть коли ви дійсно праві.