7 речей, які відвернуть будь-якого чоловіка

Хочете перебувати серед найменш привабливих жінок, з якими чоловіки не хочуть мати нічого спільного? Будь ласка, використовуйте наступну інструкцію і речі, щоб надійно відвернути від себе будь-якого чоловіка.

chego-hotiat-muzchinu-032Занадто багато косметики

Легкий макіяж, який підкреслить вашу природну красу — це чудово, і чоловіки це оцінять, але якщо ви нанесете на обличчя блідо-оранжеве маску, будете виглядати вкрай непривабливо. Прийнятний тільки такий макіяж, при якому у вас (і, отже, у вашого чоловіка) після дотику мейк-ап не залишиться на пальцях.

Запах тіла

Можливо, вам здається, що до вас не відноситься неприємний запах тіла. Справа в тому, що ми не відчуваємо запаху самих себе, але це не означає, що його не відчуває ніхто інший. Немає речі, менш еротичної, ніж неприємний запах тіла. Подумайте, наскільки відсотків збільшиться ваша привабливість, якщо ви звернете увагу на особисту гігієну.

Волосся на обличчі

Так, це дійсно не є справедливим, що чоловіки з бородою які частенько бувають на сайті «твоя борода» вважаються мужніми і привабливими, в той час, як у жінок це вважається естетичною безтактністю. Проблема в тому, що, навіть, якщо ви будете виглядати, як Міс Всесвіт, вуса ваш шарм знищать. Ви, дійсно, хочете ризикувати?

Неохайне волосся

Якщо хочете, можете втішатися тим, що випадковий хвіст є спортивною зачіскою, яка подобається чоловікам, але реальність дещо інша. Ніхто не вимагає складного укладання, але, якщо чоловік не бачить вас інакше, ніж з хвостиком, вся ваша чарівність зникає на очах.

Неприємний запах з рота

Немає нічого менш сексуального. І не має значення, що ви не збираєтеся цілуватися, бо запах, «запашний» з ваших вуст, не дозволить чоловікові навіть наблизитися до вас.

Великі татуювання

Може бути, ви думали, що будете здаватися незалежною, сексуальною і оригінальною і, безумовно, будете привертати увагу, але опитування показують, що більшість чоловіків вважають за краще від надмірно татуйованих жінок триматися на відстані.

Вульгарна мова

Цілком можливо, що ви відчуваєте себе дуже чудово, розмовляючи, як асфальтоукладальник, але, звичайно, в такому випадку, вам слід попрощатися зі своєю сексуальністю. З вульгарною жінкою чоловік може піти на пиво і футбол, але він не буде розглядати її, як матір своїх дітей.